Krem z filtrem spf 50+ REPASKIN SILK TOUCH 50ml Sesderma NOWOŚĆ

120,00 zł
Brutto

Repaskin Fotoprotector SPF50 do twarzy to produkt, który dzięki zastosowaniu filtrów najnowszej generacji zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, naprawiając jednocześnie uszkodzenia DNA na poziomie komórkowym. Zawarte w produkcie enzymy naprawcze oraz fotolizy w kontakcie ze światłem ulegają aktywacji i w skuteczny sposób wnikają do najgłębszych warstw skóry. W Repaskin Fotoprotector SPF50 zastosowano formułę Silk Touch, tzn. suche emolienty. 

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 200zł!

 

Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty InPost/Kurier DPD lub DHL.

 

Darmowe próbki i gratisy do każdego zamówienia.

Repaskin Fotoprotector SPF50 do twarzy to produkt, który dzięki zastosowaniu filtrów najnowszej generacji zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, naprawiając jednocześnie uszkodzenia DNA na poziomie komórkowym. Zawarte w produkcie enzymy naprawcze oraz fotolizy w kontakcie ze światłem ulegają aktywacji i w skuteczny sposób wnikają do najgłębszych warstw skóry. W Repaskin Fotoprotector SPF50 zastosowano formułę Silk Touch, tzn. suche emolienty. Działanie ochronne i nawilżające.

rodzaj skóry:

Każda, która potrzebuje ochrony przed promieniowaniem. 

aktywne składniki:

Filtry fizyczne, chemiczne oraz enzymy reperujące DNA: fotoliza i endonukleazy. Produkt zawiera również antyoksydanty: zieloną herbatę, ergotioneinę, ostropest plamisty.

sposób stosowania:

Aplikować codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy, a także zawsze 30 minut przed bezpośrednią ekspozycją na słońce. Podczas przebywania na zewnątrz należy powtarzać aplikację co 2-3 godziny. 

rodzaj opakowania:

Gumo-tuba 50ml. Przy codziennym stosowaniu wystarcza na ok. 4-6 miesięcy. 

Termin przydatności po otwarciu: 12 miesięcy. 

skład inci (ingredients):

wkrótce dodam.

1 Przedmiot

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto