Mleczko do ochrony twarzy i ciała dla niemowląt od 6 miesiąca życia i dla dzieci. Nowa formuła opracowana specjalnie dla małych dzieci. Optymalna ochrona UVB i UVA. Krem zawiera opatentowany i fotostabilny system filtracji słonecznej. Formuła zawiera odpowiednio dobrane składniki dla delikatnej skóry małych dzieci. Wzbogacona o masło SHEA pochodzenia naturalnego, nawilża, koi i wzmacnia wrażliwą skórę dziecka. Wzmacnia barierę lipidową skóry. Komfortowa i aksamitna konsystencja. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie i pediatrycznie. Bezzapachowy.
rodzaj skóry:
Skóra twarzy i ciała. Skóra małych dzieci od 6 miesiąca życia. Skóra dzieci starszych. Skóra wrażliwa. Skóra sucha. Skóra dorosłych.
aktywne składniki:
Woda termalna La Roche Posay + filtry przeciwsłoneczne chemiczne i mineralne.
sposób stosowania:
Nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy i pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Krem należy aplikować minimum 30 minut przed wyjściem na powietrze. Należy reaplikować co 2-3 godziny.
jak często stosowania:
Do codziennego użytku. Można stosować wiele razy dziennie.
rodzaj opakowania:
Plastikowy flakon, z dozownikiem, 50ml. Przy codziennym stosowaniu na skórę twarzy, wystarcza na ok. 2-3 miesiące.
Termin przydatności po otwarciu: 6 miesięcy.
skład inci (ingredients):
Wkrótce.
OPINIA KOSMETOLOGA:
Dobry krem ochronny dla dzieci.
Cena za 100ml: 154 zł