Pierwsza konsultacja kosmetologiczna NA START

200,00 zł
Brutto

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy specjalisty w doborze nowego kosmetyku? Nie wiesz który krem będzie dla Ciebie dobry? Stosowałaś do tej pory różne kosmetyki, kremy, ale nie spełniły Twoich oczekiwań? Twoja skóra nadal nie wygląda dobrze i ma problemy? Te i inne pytania bardzo często pojawiają się w Naszych głowach przed wizytą w gabinecie specjalisty. Teraz jest na to sposób. Konsultacja z kosmetologiem Anną Jurgielaniec jest odpowiedzią na Twoje pytania. Konsultacja online (drogą e-mailową) jest dla osób, które nie mogą mnie odwiedzić w moim gabinecie kosmetologicznym, który od 11 lat prowadzę w Koszalinie. 

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

autorski program, co go wyróżnia:

Praca kosmetologa jest dla mnie trochę jak praca detektywa, a trochę jak mentora-opiekuna. Każda skóra jest dla mnie wyzwaniem, z którym mierzę się aż do osiągnięcia najlepszych rezultatów. O skórze chcę wiedzieć jak najwięcej. To klucz do sukcesu.

W tym czasie zaopiekowałam się i wyprowadziłam z problemów tysiące skór. Praca jest moją pasją. Te jedenaście lat pracy pomnożone przez ilość osób, którym pomogłam, sprawia, że jestem jednym z najbardziej doświadczonych kosmetologów w Polsce. Wszystko to przekuwam na jeszcze lepszą, w pełni profesjonalną opiekę, której udzielam za każdym razem. 

Z każdą skórą, bez względu na jej stan wiele da się zrobić. Ważna jest systematyczność, odpowiednie specyfiki i sposoby ich stosowania, adekwatne do potrzeb danej osoby, za każdym razem innych. Zajmuję się przede wszystkim skórą zanieczyszczoną, trądzikową, dojrzałą, łojotokową, suchą, naczyniową, skórą ciała, włosami, paznokciami. Skórą dzieci, mężczyzn, kobiet. 

korzyści, które uzyskasz:

Możesz czuć się w pełni zaopiekowana. Przeprowadzam szczegółowy wywiad (nie ma takich informacji dotyczących zdrowia, które bym uznała za nieistotne, wszystko jest ważne), a działania, które następnie podejmuję, z reguły są wielokierunkowe. Proponuję zabiegi i długofalowy sposób postępowania, dobieram kosmetyki. Następnie, gdy czas mija a kosmetyki zaczynają działać, interesuje mnie jak skóra się zachowuje. Czy dobrze toleruje wszystkie zalecone specyfiki. Ważna jest dla mnie współpraca, czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji. Dzięki temu pacjenci nazywają mnie „kosmetologiem na dobre i na złe”. To jest moja misja i sens mojej pracy. Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę dobre rezultaty pielęgnacji swojej skóry, zapraszam do kontaktu!

rozpocznij już dziś - zadbaj o siebie:

Dokonaj zakupu konsultacji i spodziewaj się wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślę w ciągu 48 godzin. Prześlę Tobie wszystkie szczegółowe informacje na temat konsultacji, jak i pytania, które do Ciebie mam na temat Twojej skóry. I do dzieła! 

32 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto