Kolejna konsultacja kosmetologiczna poprzez e-mail

150,00 zł
Brutto

Kolejna konsultacja jest dla osób, które już korzystają z moich usług. Stosują zalecone kosmetyki i są w stałym kontakcie ze mną. Większość osób dobrze toleruje zalecane kosmetyki, ale to normalne, że czasami zdarza się, że skóra jest bardziej wrażliwa. Gdy tak się dzieje może się pojawić swędzenie, zaczerwienienie, wysuszenie skóry. Te skutki uboczne są przejściowe i zwykle ustępują po kilku dniach. Ważne jest, by w takiej sytuacji kontaktować się mną i na bieżąco informować co dzieje się ze skórą. Wtedy możemy razem pomagać Twojej skórze wyglądać jak najlepiej. 

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

dla kogo jest kontynuacja:

Kolejna konsultacja kosmetologiczna jest dla osób, które minimum rok wcześniej korzystały z konsultacji kosmetologicznej w moim gabinecie lub przez internet. Jeśli ostatnia konsultacja była dawniej, bardzo proszę o wykupienie pierwszej konsultacji:

https://kosmetologonline.pl/konsultacje/78-na-start-pierwsza-konsultacja-online-10.html

autorski program, co go wyróżnia:

Praca kosmetologa jest dla mnie trochę jak praca detektywa, a trochę jak mentora-opiekuna. Każda skóra jest dla mnie wyzwaniem, z którym mierzę się aż do osiągnięcia najlepszych rezultatów. O skórze chcę wiedzieć jak najwięcej. To klucz do sukcesu.

W tym czasie zaopiekowałam się i wyprowadziłam z problemów tysiące skór. Praca jest moją pasją. Te jedenaście lat pracy pomnożone przez ilość osób, którym pomogłam, sprawia, że jestem jednym z najbardziej doświadczonych kosmetologów w Polsce. Wszystko to przekuwam na jeszcze lepszą, w pełni profesjonalną opiekę, której udzielam za każdym razem. 

Z każdą skórą, bez względu na jej stan wiele da się zrobić. Ważna jest systematyczność, odpowiednie specyfiki i sposoby ich stosowania, adekwatne do potrzeb danej osoby, za każdym razem innych. Zajmuję się przede wszystkim skórą zanieczyszczoną, trądzikową, dojrzałą, łojotokową, suchą, naczyniową, skórą ciała, włosami, paznokciami. Skórą dzieci, mężczyzn, kobiet. 

korzyści, które uzyskasz:

Możesz czuć się w pełni zaopiekowana. Przeprowadzam szczegółowy wywiad (nie ma takich informacji dotyczących zdrowia, które bym uznała za nieistotne, wszystko jest ważne), a działania, które następnie podejmuję, z reguły są wielokierunkowe. Proponuję zabiegi i długofalowy sposób postępowania, dobieram kosmetyki. Następnie, gdy czas mija a kosmetyki zaczynają działać, interesuje mnie jak skóra się zachowuje. Czy dobrze toleruje wszystkie zalecone specyfiki. Ważna jest dla mnie współpraca, czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji. Dzięki temu pacjenci nazywają mnie „kosmetologiem na dobre i na złe”. To jest moja misja i sens mojej pracy. Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę dobre rezultaty pielęgnacji swojej skóry, zapraszam do kontaktu!

rozpocznij już dziś - zadbaj o siebie:

Dokonaj zakupu konsultacji i spodziewaj się wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślę w ciągu 48 godzin. Prześlę Tobie wszystkie szczegółowe informacje na temat konsultacji, jak i pytania, które do Ciebie mam na temat Twojej skóry. I do dzieła! 

33 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto