Pierwsza konsultacja online, abonament (drogą e-mail) - Anna Jurgielaniec kosmetolog

200,00 zł
Brutto

Konsultacje kosmetologiczne odbywają się drogą e-mail. Konsultacje są potrzebne dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą jakie kosmetyki wybrać, by prawidłowo dbać o skórę. Podczas trwania konsultacji kosmetologicznej dowiesz się, co warto stosować, czy reakcja skóry jest prawidłowa, które serum z witaminą C będzie lepsze dla Twojej skóry, jak pozbyć się podrażnień po kosmetykach, lekach lub jak oczyścić pory skóry. Pytaj o wszystko co Ciebie interesuje. Konsultacja może być jednorazowa lub może rozpoczynać Naszą współpracę i być początkiem znajomości dla zdrowia i urody Twojej skóry. Wszystkim, którzy decydują się na rozpoczęcie współpracy ze mną, zapewniam opiekę kosmetologiczną. 

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

Pierwsza konsultacja jest dla osób, które szukają pomocy dla swojej skóry. Dla osób, które nie wiedzą jak poradzić sobie z problemami na skórze lub po prostu chcą wiedzieć jak prawidłowo dbać o skórę.

Specjalizuję się w doborze produktów do stosowania na skórę, które mają na celu likwidowanie trądziku pospolitego, trądziku różowatego, skóry suchej, zmarszczek, przebarwień, skóry wrażliwej, naczynkowej, skóry z dużą ilością zapchanych i rozszerzonych porów, skóry tłustej, skóry mieszanej. Problemy z włosami i paznokciami.  

Pierwsza konsultacja - rozpoczęcie opieki kosmetologicznej:

W trakcie pierwszej konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad. W trakcie trwania konsultacji proponuję długofalowy sposób postępowania, dobieram odpowiednie produkty do stosowania na skórę. Czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji. W momencie zakończenia wybranych produktów proszę o kontakt w celu dobrania kolejnych.

Czas trwania: 

Pierwsza konsultacja (abonament) trwa 10 dni roboczych. Korespondujemy od poniedziałku do piątku. W tym czasie wymieniamy wiadomości e-mail i ustalamy wszystkie szczegóły. Konsultacja rozpoczyna się w momencie zaakceptowania płatności. Po otrzymaniu płatności wysyłam do Państwa wiadomość e-mail i zaczynamy konsultację. Odpowiedzi udzielam zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych.  

Co warto przygotować na konsultację:

Informacje na temat skóry, wszystkich stosowanych obecnie kosmetyków, leków, suplementów, ziół. Warto dołączyć zdjęcia skóry, której dotyczyć będzie konsultacja. 

30 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zarejestruj nowe konto