• Tylko online

Pierwsza konsultacja online - Anna Jurgielaniec kosmetolog „Wiedza i doświadczenie dla Twojej skóry”

200,00 zł
Brutto

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu online, w którym prowadzę codzienną praktykę kosmetologiczną. Od 12 lat z powodzeniem prowadzę gabinet kosmetologii w Koszalinie. Specjalizuję się w leczeniu trądziku, starzeniu się skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Wiele można osiągnąć stosując się do zaleceń, trzeba wiedzieć co robić i w jaki sposób. Konsultacja kosmetologiczna to umożliwia. Dowiesz się, czy kosmetyki, które stosujesz są dobre dla Twojej skóry i co zrobić, by polepszyć jej wygląd. 

Pozwól, by pierwsza wizyta stała się początkiem naszej znajomości dla zdrowia i urody Twojej skóry. 

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

Autorski program ABONAMENT NA START:

Abonament Na Start jest dla osób, które potrzebują konsultacji kosmetologicznej w sprawie swojej skóry. Dla osób, które nie wiedzą jak poradzić sobie z problemami na skórze lub po prostu chcą wiedzieć jak prawidłowo dbać o skórę.

Specjalizuję się w leczeniu trądziku i w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Jeśli masz inne problemy ze skórą, możesz również zgłosić się do mnie. Na co dzień pracuję ze skórami przetłuszczającymi się, zaczerwienionymi, wrażliwymi, suchymi, z przebarwieniami, dojrzałymi. 

JAK PRACUJĘ:

W 2007 r. skończyłam Akademię Medyczną w Bydgoszczy, na kierunku: Zdrowie Publiczne, specjalność: Kosmetologia. Konsultacji online udzielam przeszło 10 lat. W trakcie konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad. Proponuję długofalowy sposób postępowania, dobieram odpowiednie produkty do stosowania na skórę. W czasie stosowania zaleconych specyfików interesuje mnie jak skóra się zachowuje. Bardzo ważne są dla mnie informacje takie jak tolerancja zaleconych produktów - od tego zależy sukces jaki osiągniemy wspólnie. Czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji. 

Jak wygląda konsultacja:

Abonament Next trwa 20 dni roboczych. Korespondujemy razem w tym czasie i ustalamy wszystkie potrzebne szczegóły. Konsultacja rozpoczyna się w momencie wpłynięcia zapłaty na konto (informuję o tym wysyłając wiadomość e-mail). 

29 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zarejestruj nowe konto