• Tylko online

Konsultacja Kosmetologiczna online - Anna Jurgielaniec kosmetolog „Wiedza i doświadczenie dla Twojej skóry”

200,00 zł
Brutto

Serdecznie Cię zapraszam do mojego gabinetu online, w którym prowadzę codzienną praktykę kosmetologiczną. Znajdziesz u mnie wszystko co potrzebujesz, aby prawidłowo dbać o skórę twarzy i ciała. 

Od 12 lat z powodzeniem stosuję u swoich pacjentów kurację środkami złuszczającymi, na które składają się kosmetyki do stosowania domowego, jak i zabiegi (wykonywane w gabinetach lub w domu). Produkty złuszczające to podstawa mojego działania. Uzupełniam je o m.in.: witaminy, ekstrakty roślinne, peptydy, ceramidy, emolienty, aminokwasy. Wszystko razem tworzy kompleksowe działanie, które sprawia, że jesteśmy w stanie wiele zdziałać.  

Polecam na pierwszą wizytę konsultację kosmetologiczną, która pozwoli mi lepiej poznać Twoją skórę. Może się ona odbyć stacjonarnie lub online (drogą e-mail). Pozwól, by pierwsza wizyta stała się początkiem naszej znajomości dla zdrowia i urody Twojej skóry. 

Każda kolejna konsultacja również może odbywać się drogą e-mail. Zapraszam do kontaktu, Anna Jurgielaniec

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

Autorki program, który stworzyłam na bazie lat doświadczeń w pracy kosmetologa we własnym gabinecie:

Dobry kosmetolog to taki, który powie nam jak dbać o skórę, o sen, o wysiłek fizyczny, o żywienie, który powie jak zadbać o ciało w różnych stanach, doradzi, który kosmetyk warto kupić i dlaczego, a od którego lepiej z dala :-). Który doradzi jak dbać o siebie w całości, o ciało i duszę (holistycznie), ponieważ zdrowie psychiczne ma ogromny wpływ na skórę. Dobry kosmetolog to specjalista, który potrafi słuchać, czytać między słowami.

Z każdą skórą, bez względu na jej stan wiele da się zrobić. Ważna jest systematyczność, odpowiednie specyfiki i sposoby ich stosowania, adekwatne do potrzeb danej osoby, za każdym razem innych. Zajmuję się przede wszystkim skórą zanieczyszczoną, trądzikową, dojrzałą, łojotokową, suchą, naczyniową, skórą ciała, włosami, paznokciami. Skórą dzieci, mężczyzn, kobiet. 

korzyści, które uzyskasz:

W trakcie konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad (ważne jest jakie obecnie kosmetyki stosujesz, o jakich porach dnia, jakie stosujesz kosmetyki do makijażu, jakie robisz zabiegi na skórę z zakresu kosmetyki, kosmetologii, estetyki, medycyny). Proponuję zabiegi i długofalowy sposób postępowania, dobieram kosmetyki. Następnie, gdy czas mija a kosmetyki zaczynają działać, interesuje mnie jak skóra się zachowuje, zawsze warto napisać wiadomość z informacją. Czy dobrzesz toleruje wszystkie zalecone specyfiki, czy wszystko przebiega prawidłowo, czy nic nie podrażnia, czy idzie ku dobremu. Ważna jest dla mnie współpraca, czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji.

Jak wygląda konsultacja:

Po dokonaniu zakupu konsultacji, wysyłam do Ciebie wiadomość e-mail z listą pytań, które do Ciebie będę miała. Korespondujemy razem tak długo, aż ustalimy wszystkie potrzebne informacje. Dostajesz ode mnie wszystkie informacje, których potrzebujesz oraz plan pielęgnacji z listą kosmetyków do zakupienia. Większość możesz zakupić w moim sklepie, jednak nie wszystko. O wszystkim będziemy pisać we wiadomościach e-mail. 

Zapraszam do kontaktu. 

32 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zarejestruj nowe konto