Kolejna konsultacja z kosmetolog Anną Jurgielaniec Czas trwania: 30 minut

200,00 zł
Brutto

Masz trądzik? Nie radzisz sobie z ilością wyprysków na skórze? Pojawiają się wciąż nowe, trudno gojące się zmiany na skórze? Dotychczasowe kosmetyki nie działają i problem wciąż jest? Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług doradztwa kosmetologicznego. Jestem specjalistką leczenia trądziku. Pokażę Ci rozwiązania, które sprawią, że Twoja skóra będzie zdrowa, nabierze blasku, będzie lepiej wyglądać. Pozbędziesz się wyprysków, przebarwień, zaskórników, zanieczyszczeń. Zadbam o to, by Twoją skórę oczyścić i zadbać o to, by zmiany nie pojawiały się w przyszłości.

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

Czas trwania: 30 minut

Konsultacja odbywa się drogą telefoniczną. Konsultacje telefoniczne odbywają się w godzinach 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku. Termin wizyty ustalamy drogą e-mail lub telefonicznie. Po otrzymaniu zamówienia na wybraną konsultację, wysyłamy do Państwa informację z możliwymi do realizacji terminami na taką usługę. 

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług doradztwa kosmetologicznego. Od 13 lat skutecznie pomagam w problemach skórnych, zwłaszcza w trądziku, skórze dojrzałej, zmarszczkach, skórze szarej i matowej. 

Podczas trwania konsultacji dowiesz się, co warto stosować, by Twoja skóra była piękna, zdrowa. Z konsultacji korzystaj zawsze wtedy kiedy masz jakieś pytania, kiedy Twoja skóra potrzebuje profesjonalnej pomocy.

Konsultacja może być jednorazowa lub może rozpoczynać Naszą współpracę i być początkiem znajomości dla zdrowia i urody Twojej skóry. 

33 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto