• Nowy

Kolejna konsultacja online, abonament (drogą e-mail) - Anna Jurgielaniec kosmetolog

100,00 zł
Brutto

Kolejna konsultacja jest dla osób, które szukają pomocy dla swojej skóry. Dla osób, które nie wiedzą jak poradzić sobie z problemami na skórze lub po prostu chcą wiedzieć jak prawidłowo dbać o skórę.

Specjalizuję się w doborze produktów do stosowania na skórę, które mają na celu likwidowanie trądziku pospolitego, trądziku różowatego, skóry suchej, zmarszczek, przebarwień, skóry wrażliwej, naczynkowej, skóry z dużą ilością zapchanych i rozszerzonych porów, skóry tłustej, skóry mieszanej. Problemy z włosami i paznokciami.  

Pierwsza konsultacja - rozpoczęcie opieki kosmetologicznej:

W trakcie pierwszej konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad. W trakcie trwania konsultacji proponuję długofalowy sposób postępowania, dobieram odpowiednie produkty do stosowania na skórę. Czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji. W momencie zakończenia wybranych produktów proszę o kontakt w celu dobrania kolejnych.

Czas trwania: 

Pierwsza konsultacja (abonament) trwa do 5 dni roboczych. W tym czasie wymieniamy wiadomości e-mail i ustalamy wszystkie szczegóły. Konsultacja rozpoczyna się w momencie zaakceptowania płatności. Po otrzymaniu płatności wysyłam do Państwa wiadomość e-mail i zaczynamy konsultację.  

Przygotuj informacje na temat:

Wszystkich stosowanych obecnie kosmetyków, leków, suplementów, ziół. Warto dołączyć zdjęcia skóry, której dotyczyć będzie konsultacja. 

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

Dla osób, które mają pytania na temat:

- zabiegów kosmetologicznych,

- zabiegów z zakresu medycyny estetycznej,

- kosmetyków, 

- składów INCI, 

- chorób dermatologicznych skóry, 

- dolegliwości skórnych.  

Czas trwania kolejnej konsultacji (abonamentu) to 5 dni roboczych. 

33 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto