• Tylko online
  • Nowy

Konsultacja online Dziecko - Anna Jurgielaniec kosmetolog „Wiedza i doświadczenie dla Twojej skóry”

200,00 zł
Brutto

Abonament Dziecko to konsultacja dla Rodziców, którzy potrzebują konsultacji w sprawie skóry swoich dzieci. Dzieci niemowlęce, które często mają problemy ze skórą suchą, podrażnioną, ale i dzieci w wieku lat 7-18, które coraz częściej mają problem ze skórą trądzikową.  

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

Autorki program ABONAMENT DZIECKO:

Abonament Dziecko jest dla rodziców, którzy potrzebują konsultacji w sprawie skóry swoich dzieci. Dzieci niemowlęce, które często mają problemy ze skórą suchą, podrażnioną, ale i dzieci w wieku lat 7-18, które coraz częściej mają problem ze skórą trądzikową.  

JAK PRACUJĘ:

W 2007 r. skończyłam Akademię Medyczną w Bydgoszczy, na kierunku: Zdrowie Publiczne, specjalność: Kosmetologia. Konsultacji online udzielam przeszło 10 lat. W trakcie konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad. Proponuję długofalowy sposób postępowania, dobieram odpowiednie produkty do stosowania na skórę. W czasie stosowania zaleconych specyfików interesuje mnie jak skóra się zachowuje. Bardzo ważne są dla mnie informacje takie jak tolerancja zaleconych produktów - od tego zależy sukces jaki osiągniemy wspólnie. Czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji. 

Jak wygląda konsultacja:

Abonament Dziecko trwa 10 dni roboczych. Korespondujemy razem w tym czasie i ustalamy wszystkie potrzebne szczegóły. Konsultacja rozpoczyna się w momencie wpłynięcia zapłaty na konto (informuję o tym wysyłając wiadomość e-mail). 

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto