• Nowy

Męska konsultacja online - Anna Jurgielaniec kosmetolog „Wiedza i doświadczenie dla Twojej skóry”

200,00 zł
Brutto

Abonament Men to konsultacja kosmetologiczna stworzona specjalnie na potrzeby męskiej skóry. Jeśli nie wiesz co zrobić z podrażnieniem po goleniu, jak usunąć wypryski, przebarwienia ze skóry, wrastające włoski, jak zadbać o starzenie się skóry - napisz do mnie. Jesteś w dobrym miejscu.  

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

Autorki program:

Abonament MEN jest dla mężczyzn, którzy potrzebują konsultacji w sprawie swojej skóry. Jeśli są problemy ze skórą, podrażnienie po goleniu, pojawiające się wypryski, wrastające włoski, skóra łojotokowa, trądzikowa, sucha, przetłuszczająca się, z przebarwieniami, zaczerwieniona. Z tym wszystkim wiele można zrobić.  

Wykształcenie:

W 2007 r. skończyłam Akademię Medyczną w Bydgoszczy, na kierunku: Zdrowie Publiczne, specjalność: Kosmetologia. Konsultacji online udzielam przeszło 10 lat. W trakcie konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad. Proponuję długofalowy sposób postępowania, dobieram odpowiednie produkty do stosowania na skórę. Ważne są dla mnie informacje takie jak tolerancja zaleconych produktów, od tego zależy sukces jaki osiągniemy wspólnie. Czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji. 

Ile trwa konsultacja e-mailowa?

Abonament MEN trwa 12 dni roboczych. W czasie tych 12 dni wymieniamy wiadomości e-mail i ustalamy wszystkie szczegóły. Konsultacja rozpoczyna się w momencie zaakceptowania płatności. Po otrzymaniu płatności na konto bankowe wysyłam do Państwa wiadomość e-mail z informacją i pytaniami dotyczącymi skóry. Taki e-mail rozpoczyna konsultację i czas jej trwania. 

Co warto przygotować do konsultacji:

Informacje na temat stosowanych obecnie kosmetyków, leków. Informacje na temat przyjmowanych leków doustnych, miejscowych. Informacje na temat problemów, które pojawiają się na skórze. Informacje na temat przebytych w przeszłości zabiegów w obrębie skóry poddanej konsultacji. Informacje na temat trybu życia (nawyki żywieniowe, wysiłek fizyczny). 

50 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto