• Tylko online
  • Nowy

Kolejna konsultacja online - Anna Jurgielaniec kosmetolog „Wiedza i doświadczenie dla Twojej skóry”

100,00 zł
Brutto

Abonament NEXT jest dla osób, które już korzystają z moich usług i potrzebują kolejnej konsultacji. Są to osoby, które korzystają na co dzień z moich usług stacjonarnie w gabinecie kosmetologii w Koszalinie lub osoby, które mieszkają na co dzień w innych miastach. 

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

Autorki program ABONAMENT NEXT:

Abonament Next jest dla osób, które już korzystają z moich usług i potrzebują kolejnej konsultacji.  

JAK PRACUJĘ:

W 2007 r. skończyłam Akademię Medyczną w Bydgoszczy, na kierunku: Zdrowie Publiczne, specjalność: Kosmetologia. Konsultacji online udzielam przeszło 10 lat. W trakcie konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad. Proponuję długofalowy sposób postępowania, dobieram odpowiednie produkty do stosowania na skórę. W czasie stosowania zaleconych specyfików interesuje mnie jak skóra się zachowuje. Bardzo ważne są dla mnie informacje takie jak tolerancja zaleconych produktów - od tego zależy sukces jaki osiągniemy wspólnie. Czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji. 

Jak wygląda konsultacja:

Abonament Next trwa 10 dni roboczych. Korespondujemy razem w tym czasie i ustalamy wszystkie potrzebne szczegóły. Konsultacja rozpoczyna się w momencie wpłynięcia zapłaty na konto (informuję o tym wysyłając wiadomość e-mail). 

Brak opinii użytkowników.

Zarejestruj nowe konto