Konsultacja kosmetologiczna online

300,00 zł
Brutto

Porozmawiajmy, bym mogła lepiej Cię poznać.
Wspólnie wytyczymy ścieżki wyprawy po zdrową skórę.

Wizyta w gabinecie kosmetologicznym jest kluczowa. To wtedy mogę poznać Twoje problemy skórne, ocenić kondycję skóry, określić czynniki osłabiające jej stan.

Już nie musisz przemierzać setek kilometrów, by dotrzeć na spotkanie ze mną – doświadczonym kosmetologiem. Wystarczy mi szczera rozmowa, z uwzględnieniem najdrobniejszych detali. Na tej podstawie będę w stanie opracować plan zabiegów oraz dobrać kosmetyki zgodne z potrzebami Twojej skóry.

Konsultacja online – porozmawiajmy, gdziekolwiek jesteś

Nie rezygnuj z walki o poprawę kondycji skóry tylko dlatego, że nie mieszkasz w Koszalinie. To właśnie z myślą o Tobie powstały konsultacje online w formie rozmowy telefonicznej.

Porozmawiamy o Twojej skórze – gdziekolwiek jesteś. Muszę jednak mieć pewność, że poświęcisz mi wystarczającą ilość czasu, dlatego termin rozmowy ustalamy wspólnie.

Zamów konsultację telefoniczną.
Już tak niewiele dzieli Cię od tego, by znów cieszyć się skórą w doskonałej kondycji.

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 200zł!

 

Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty InPost/Kurier DPD lub DHL.

 

Darmowe próbki i gratisy do każdego zamówienia.

Kim jestem?

Raz jestem detektywem, który dokładnie „przeczesuje” Twoją skórę. Chcę poznać ją jak najlepiej, odkryć skrywane przez nią sekrety. Tylko w ten sposób mogę dopasować zabiegi lub zestaw kosmetyków – adekwatne do jej potrzeb.

Innym razem wcielam się w rolę mentora, który udziela porad związanych z prawidłową pielęgnacją skóry. Pokazuję, jak poprawnie się nią zajmować, jakich błędów unikać. Doradzam w wyborze właściwych kosmetyków, uczę dobierać odpowiednie preparaty.

Nie działam jednak po omacku. Znam się na tym, co robię. Mam niezbędne wykształcenie (ukończyłam Akademię Medyczną w Bydgoszczy), uzupełnione ponad 14-letnią praktyką.

To swojemu doświadczeniu zawdzięczam wysoką skuteczność w prowadzonych przeze mnie działaniach wspierających leczenie trądziku i innych niedoskonałości skórnych.

Zaufaj mojemu programowi

Każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania problemu, można pomóc. Mówię o tym z pełnym przekonaniem, ponieważ w ciągu 14 lat pomogłam tysiącom skór uporać się z poważnymi niedoskonałościami. Zajmuję się przede wszystkim skórą zanieczyszczoną, trądzikową, dojrzałą, łojotokową, suchą, naczyniową, a także skórą ciała.

Wiem też, że nie da się opracować uniwersalnego programu, który będzie zgodny z potrzebami każdej skóry. Tajemnicą sukcesu jest indywidualne podejście, które rozpoczyna się w momencie konsultacji kosmetologicznej.

Wizyta odgrywa kluczową rolę – to właśnie wtedy mam okazję do poznania Twojej skóry. Wystarczy mi 60 minut szczerej i otwartej rozmowy. Każda informacja jest dla mnie cenna i może okazać się kamieniem milowym. Tylko dzięki temu będę w stanie przygotować indywidualny plan dla Twojej skóry.

Konsultacja kosmetologiczna – co dalej?

Szczegółowy wywiad to dopiero początek, ponieważ nasza współpraca nie kończy się wraz z odłożeniem słuchawki. Ma charakter długofalowy, bo tylko takie działanie przynosi oczekiwane rezultaty.

Po konsultacji kosmetologicznej potrzebuję kilku dni na opracowanie planu postępowania. Będzie to lista kosmetyków i suplementów diety, które musisz stosować zgodnie z zaleceniami. Nie musisz więc samodzielnie poszukiwać optymalnych dla siebie rozwiązań – gotowy zestaw preparatów otrzymujesz ode mnie. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze – kupujesz wyłącznie te kosmetyki, które wpisują się w potrzeby Twojej skóry.

Po krótkim czasie skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać informację o tym, jak skóra się zachowuje – czy dobrze toleruje zalecone preparaty, czy widać pierwsze efekty.

Nie wyobrażam sobie tego, że mogłabym pozostawić Cię bez wsparcia od razu po zakończeniu rozmowy. Czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji – to moja misja.

Telefoniczna konsultacja kosmetologiczna to pierwszy i niezwykle ważny krok w dobrą stronę.
Twoja skóra będzie Ci za to wdzięczna – przekonaj się.

 

27 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto