Konsultacja kosmetologiczna online z kosmetolog Anna Jurgielaniec

444,00 zł
Brutto

Porozmawiajmy, bym mogła lepiej Cię poznać.
Wspólnie wytyczymy ścieżki wyprawy po zdrową skórę.

                                "Zrobię Tobie cuda ze skórą – i do tego zrobię to z pasją!”

Wizyta w gabinecie kosmetologicznym jest kluczowa. To wtedy mogę poznać Twoje problemy skórne, ocenić kondycję skóry, określić czynniki osłabiające jej stan.

Już nie musisz przemierzać setek kilometrów, by dotrzeć na spotkanie ze mną – doświadczonym kosmetologiem. Wystarczy mi szczera rozmowa, z uwzględnieniem najdrobniejszych detali. Na tej podstawie będę w stanie opracować plan zabiegów oraz dobrać kosmetyki zgodne z potrzebami Twojej skóry.

Konsultacja online – porozmawiajmy, gdziekolwiek jesteś

Nie rezygnuj z walki o poprawę kondycji skóry tylko dlatego, że nie mieszkasz w Koszalinie. To właśnie z myślą o Tobie powstały konsultacje online w formie rozmowy telefonicznej.

Porozmawiamy o Twojej skórze – gdziekolwiek jesteś. Muszę jednak mieć pewność, że poświęcisz mi wystarczającą ilość czasu, dlatego termin rozmowy ustalamy wspólnie.

Zamów konsultację telefoniczną.
Już tak niewiele dzieli Cię od tego, by znów cieszyć się skórą w doskonałej kondycji.

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 200zł!

 

Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty InPost/Kurier DPD lub DHL.

 

Darmowe próbki i gratisy do każdego zamówienia.

Kim jestem?

Raz jestem detektywem, który dokładnie „przeczesuje” Twoją skórę. Chcę poznać ją jak najlepiej, odkryć skrywane przez nią sekrety. Tylko w ten sposób mogę dopasować zabiegi lub zestaw kosmetyków – adekwatne do jej potrzeb.

Innym razem wcielam się w rolę mentora, który udziela porad związanych z prawidłową pielęgnacją skóry. Pokazuję, jak poprawnie się nią zajmować, jakich błędów unikać. Doradzam w wyborze właściwych kosmetyków, uczę dobierać odpowiednie preparaty.

Nie działam jednak po omacku. Znam się na tym, co robię. Mam niezbędne wykształcenie (ukończyłam Akademię Medyczną w Bydgoszczy), uzupełnione ponad 15-letnią praktyką.

To swojemu doświadczeniu zawdzięczam wysoką skuteczność w prowadzonych przeze mnie działaniach wspierających leczenie trądziku i innych niedoskonałości skórnych.

Zaufaj mojemu programowi

Każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania problemu, można pomóc. Mówię o tym z pełnym przekonaniem, ponieważ w ciągu 15 lat pomogłam tysiącom skór uporać się z różnymi potrzebami i niedoskonałościami. Zajmuję się przede wszystkim skórą zanieczyszczoną, trądzikową, dojrzałą, łojotokową, suchą, naczyniową, a także skórą ciała. Duże grono Klientów stanowią osoby, które chcą dbać o profilaktykę przeciwstarzeniową swojej skóry. 

Wiem też, że nie da się opracować uniwersalnego programu, który będzie zgodny z potrzebami każdej skóry. Tajemnicą sukcesu jest indywidualne podejście, które rozpoczyna się w momencie konsultacji kosmetologicznej.

Wizyta odgrywa kluczową rolę – to właśnie wtedy mam okazję do poznania Twojej skóry. 

Konsultacje kosmetologiczne online – na czym to polega?

Konsultacje kosmetologiczne online odbywają się całkowicie zdalnie. Rozmowę prowadzimy na odległość, dzięki czemu nie musisz przemierzać setek kilometrów. 

Jak to działa?

1. Jeśli to jest Twoja pierwsza wizyta w moim gabinecie online to:

Po opłaceniu konsultacji, ustalamy termin rozmowy – wspólnie wybieramy dogodny moment, abyśmy na spokojnie porozmawiali o Twoje skórze.

Przesyłam Ci formularz / kwestionariusz z pytaniami na podany przez Ciebie adres e-mail. 

Wiadomość z wypełnionym formularzem otrzymuję od Ciebie nie później niż 72 godziny przed terminem wizyty (liczą się dni robocze). 

Zapoznaję się z problemami Twojej skóry i opracowuję plan działania. 

Kontaktuję się z Tobą telefonicznie – taka konsultacja kosmetologiczna online trwa ok. 30 minut. To czas, który poświęcamy na omówieniu szczegółów i przedstawieniu propozycji indywidualnej pielęgnacji. Podpowiem też, jak stosować pielęgnację nawet wtedy, gdy masz niewiele czasu.

2. Jeśli to jest Twoja kolejna wizyta w moim gabinecie online to:

Po opłaceniu konsultacji, ustalamy termin rozmowy – wspólnie wybieramy dogodny moment, abyśmy na spokojnie porozmawiali o Twoje skórze.

Nie przesyłam Ci formularza z pytaniami, ponieważ wszystko będziemy omawiać w trakcie konsultacji telefonicznej. Możesz przygotować sobie notatki, z pytaniami, które chcesz mi zadać. Będzie na to wszystko czas. 

Kontaktuję się z Tobą telefonicznie – taka konsultacja kosmetologiczna online trwa ok. 45-60 minut. To czas, który poświęcamy na omówieniu szczegółów i przedstawieniu propozycji indywidualnej pielęgnacji. Zapoznaję się z problemami Twojej skóry i od razu udzielam informacji na tematy, które Ciebie interesują.  

Konsultacja kosmetologiczna – co dalej?

Szczegółowy wywiad to dopiero początek wyprawy po zdrową skórę. 

W trakcie konsultacji kosmetologicznej otrzymujesz plan postępowania. Będzie to lista kosmetyków i suplementów diety, które warto stosować zgodnie z zaleceniami. Nie musisz więc samodzielnie poszukiwać optymalnych dla siebie rozwiązań – gotowy zestaw preparatów otrzymujesz ode mnie. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze – kupujesz wyłącznie te kosmetyki, które wpisują się w potrzeby Twojej skóry.

Nie rezygnuj z walki o poprawę kondycji skóry tylko dlatego, że nie mieszkasz w Koszalinie. To właśnie z myślą o Tobie powstały konsultacje online w formie rozmowy telefonicznej.

Telefoniczna konsultacja kosmetologiczna to pierwszy i niezwykle ważny krok w dobrą stronę.
Twoja skóra będzie Ci za to wdzięczna – przekonaj się.

"Zrobię Tobie cuda ze skórą – i do tego zrobię to z pasją!”

 Sprawdź też: Konsultacje kosmetologiczne w Koszalinie – w czym mogę pomóc?

Nadal się wahasz? Poznaj opinie osób, które już korzystały z moich usług:

42 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto