• Nowy

Płyn do mycia naczyń CYTRYNOWY ekologiczny 1000ml Sonett

33,00 zł
Brutto

Przywiozłaś sobie wymarzone naczynia z podróży do Bułgarii? Są piękne, kolorowe i przypominają te wszystkie ryneczki na których można je kupić? Takie naczynia i stosowanie ich w codziennym życiu to cudowna podróż. Jedzenie posiłków na nich sprawia przyjemność. Warto zadbać również o to, by płyn do naczyń był odpowiedni. Postaw na ekologiczne produkty marki Sonett, które zadbają o to, by Twoje naczynia miały jak najlepszą ochronę i opiekę. Płyn do naczyń Cytrynowy o delikatnym zapachu cytryny, nie zawiera żadnych środków konserwujących, barwników, nic co mogłoby uszkodzić Twoje piękne naczynia. Zadbaj o swoje piękne naczynia już dziś, z najlepszymi. 

Naturalne dla środowiska środki czyszczące marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009. Sonett stosuje w swoich produktach tylko naturalne olejki eteryczne, wywodzące się w 100% z poddawanego analizie rolnictwa ekologicznego. Płyn do mycia naczyń Cytrynowy posiada tylko naturalne olejki eteryczne. Jest wyjątkowo delikatny dla wrażliwej skóry. Produkt posiada certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE. Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 200zł!

 

Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty InPost/Kurier DPD lub DHL.

 

Darmowe próbki i gratisy do każdego zamówienia.

Przywiozłaś sobie wymarzone naczynia z podróży do Bułgarii? Są piękne, kolorowe i przypominają te wszystkie ryneczki na których można je kupić? Takie naczynia i stosowanie ich w codziennym życiu to cudowna podróż. Jedzenie posiłków na nich sprawia przyjemność. Warto zadbać również o to, by płyn do naczyń był odpowiedni. Postaw na ekologiczne produkty marki Sonett, które zadbają o to, by Twoje naczynia miały jak najlepszą ochronę i opiekę. Płyn do naczyń Cytrynowy o delikatnym zapachu cytryny, nie zawiera żadnych środków konserwujących, barwników, nic co mogłoby uszkodzić Twoje piękne naczynia. Zadbaj o swoje piękne naczynia już dziś, z najlepszymi. 

SONETT Ekologiczny płyn do mycia naczyń CYTRYNOWY 1000ml (1 litr)

Zastosowanie:

Płyn skutecznie myje naczynia, idealnie nadaje się do pielęgnacji i czyszczenia delikatnych naczyń, zwłaszcza takich, które nie nadają się do mycia w zmywarce. Idealny do stosowania dla osób ze skórą wrażliwą rąk. Nie podrażni delikatnej skóry i jej nie wysuszy. Płyn jest koncentratem, co sprawia, że jest bardzo wydajny. Delikatny dla wrażliwej skóry dłoni. Wykazujący skuteczność niezależnie od twardości wody, niezwykle ekonomiczny środek do ręcznego mycia naczyń.

Składniki aktywne:

Płyn Cytrynowy do mycia naczyń zawiera roślinne środki powierzchniowo czynne, olej kokosowy i naturalne olejki eteryczne. Nie zawiera dodatków zapachowych, barwiących i konserwujących.

W jakich pojemnościach dostępny:

300 ml i 1000 ml.

Sposób użycia:

Płyn do mycia naczyń Sensitiv nanosimy na gąbkę do mycia naczyń (polecamy gąbkę marki Sonett) lub 3 ml płynu rozcieńczamy w 5 litrach wody. 

Skład INCI (ingredients):

Cukrowe środki powierzchniowo czynne 5-15%, siarczany alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego 1-5%, alkohol roślinny (etanol) 1-5%, sól kuchenna <1%, cytryniany <1%, woda wirowana do 100%.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. 

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

Czysto roślinne środki powierzchniowo czynne.

Bez składników petrochemicznych.

Bez dodatków zapachowych, barwiących i konserwujących.

Szczególnie delikatny dla skóry.

Ulega biodegradacji w 100%.

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

1 Przedmiot

Brak opinii użytkowników.

Zarejestruj nowe konto