Poznaj wyjątkowy sklep kosmetologiczny

KosmetologOnline.pl to sklep kosmetologiczny jakich mało. Wyróżnia go pasja, ogromne zaangażowanie oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobyłam i nieustannie zdobywam podczas pracy jako kosmetolożka.

Nazywam się Anna Jurgielaniec – jestem właścicielką gabinetu kosmetologicznego w Koszalinie i prowadzę sklep KosmetologOnline.pl.

Cieszę się, że tu jesteś.

Sklep kosmetologiczny zainspirowany historią klientów

Inspiracją do uruchomienia sklepu internetowego KosmetologOnline.pl byli moi klienci – ich zmagania z problematyczną cerą. Niektórzy musieli pokonywać setki kilometrów, aby skorzystać z konsultacji kosmetologicznej i uzyskać dostęp do kosmetyków wybranych wyłącznie z myślą o nich. I chociaż byli w stanie pokonać ogromne odległości, aby tylko otrzymać rzetelną poradę, postanowiłam wyjść im naprzeciw.

Tak stworzyłam sklep internetowy – miejsce, w którym osoby zmagające się z problemami skórnymi znajdą profesjonalne kosmetyki do twarzy i ciała.

Starannie wyselekcjonowany asortyment

Wyjątkowość sklepu KosmetologOnline.pl tkwi także w starannym doborze asortymentu. Żaden z oferowanych kosmetyków i dermokosmetyków nie znalazł się tutaj przypadkowo.

Są to produkty:

·         pochodzące od renomowanych marek,

·         przetestowane przez klientów mojego gabinetu kosmetologicznego.

Jeśli nie wiesz, jaki produkt wpisze się w oczekiwania Twojej skóry, zawsze możesz skorzystać z konsultacji kosmetologicznej online. Chętnie doradzę i wskażę preparat, który pomoże Ci w utrzymaniu skóry w dobrej kondycji.

Nie obawiaj się, że asortyment jest mocno ograniczony. Dzięki temu, że nie proponuję kilkudziesięciu produktów w jednej kategorii, nie musisz zastanawiać się nad skutecznością danego preparatu. Jeśli znalazł się w moim sklepie to znak, że przetestowałam go na własnej skórze (dosłownie) – naprawdę jest w stanie uporać się z problemami i przywrócić skórze zdrowy wygląd.

Dbaj o siebie tylko z najlepszymi markami kosmetyków i dermokosmetyków. Wiem, jakie preparaty będą pomocne w walce z różnymi problemami skórnymi.

Zdaj się na moją wieloletnią praktykę – zaufaj mi.
Jesteś w dobrym miejscu.

Zarejestruj nowe konto