Dzień Dobry.

Cieszę się, że mnie tutaj odwiedzasz. Myślę, że skoro tu jesteś, to albo twoja skóra potrzebuje pomocy, albo chcesz się dowiedzieć, jak możesz pielęgnować skórę, żeby odwdzięczyła się tobie zdrowym blaskiem.

To, co robię, nazwałabym prowadzeniem wypraw po zdrową skórę. Czasem jestem w nich przewodnikiem, czasem towarzyszem. Wszystko zależy od tego, czego twoja skóra potrzebuje. Nie jestem cudotwórcą, nie potrafię sprawić, że twoje problemy ze skórą znikną, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zmiana stanu skóry, jak każda zmiana, niestety, musi trwać. Czasem dłużej, czasem krócej, ale czas jest także potrzebny. Możliwe, że wystarczy tobie tylko dobór odpowiednich kosmetyków, możliwe, że będzie potrzebna terapia dla twojej skóry. Wszystko zależy od tego, czego twoja skóra potrzebuje.

Uwielbiam to, co robię. Kocham kremy, mazidła, zabiegi na skórę. Nie przesadzam. To wszystko sprawia mi dużo radości. Lubię też bawić się w królika doświadczalnego i testować na sobie różne nowinki dla skóry. W ten sposób dowiaduję się o nich więcej i dobierając pomoc dla twojej skóry mogę korzystać nie tylko z ulotek, a przede wszystkim z własnego doświadczenia. To, że mogę się podzielić z tobą moją pasją i wiedzą, zarazić ciebie miłością do pielęgnacji skóry, jest dla mnie bardzo ważne. A kiedy zobaczę, że twoja skóra odzyskuje zdrowy blask, to będzie dla mnie powód do szczęścia.

W 2007 roku ukończyłam kosmetologię na Akademii Medycznej w Bydgoszczy (ten typ uczelni to taka mała rodzinna tradycja 😉 ) i tak moja pasja stała się moim sposobem na życie. W grudniu 2008 roku, w moim rodzinnym mieście Koszalinie, stworzyłam Gabinet Kosmetologii, bardzo ważne dla mnie miejsce. W gabinecie robię wszystko, co potrafię, żeby sprostać potrzebom twojej skóry. Żeby jak najlepiej jej pomóc.

Jeśli to czytasz, to chyba czas, abyśmy się poznali i porozmawiali o twojej skórze. Do zobaczenia w gabinecie w Koszalinie lub na konsultacjach online.

Anna Jurgielaniec

Zarejestruj nowe konto