Witaj serdecznie,

w tym roku (2021) obchodzę 13 lat pracy jako kosmetolog. W 2008 roku otworzyłam gabinet kosmetologiczny w Koszalinie. W tym czasie zaopiekowałam się i wyprowadziłam z problemów tysiące skór. Praca jest moją pasją. Te trzynaście lat pracy pomnożone przez ilość osób, którym pomogłam, sprawia, że jestem jednym z lepszych kosmetologów w Polsce.

Moja oferta skierowana jest dla osób, które chcą w specjalistyczny sposób zadbać o zdrowie i urodę swojej skóry.

Moja oferta to przede wszystkim konsultacje kosmetologiczne, peelingi chemiczne, pielęgnacja twarzy i ciała, zabiegi oczyszczające skórę. Sprzedaż dermokosmetyków, kosmetyków ekologicznych do ciała i włosów, suplementów diety i przepysznych herbat ze Sri Lanki i Paryża. 

Każda skóra jest ważna. Każda skóra jest dla mnie wyzwaniem, z którym mierzę się aż do osiągnięcia najlepszych rezultatów. O skórze chcę wiedzieć jak najwięcej. To klucz do sukcesu.

Na pierwszej wizycie przeprowadzam szczegółowy wywiad, a działania, które podejmuję, są wielokierunkowe. Proponuję specyfiki do stosowania w domu, zabiegi gabinetowe i długofalowy sposób postępowania. Następnie, gdy czas mija a kosmetyki zaczynają działać, interesuje mnie jak skóra się zachowuje. Czy dobrze toleruje wszystkie zalecone produkty. Ważna jest dla mnie współpraca, czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji.

To jest moja misja i sens mojej pracy. Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę dobre rezultaty, zapraszam na konsultację.

Pozdrawiam serdecznie, Anna Jurgielaniec

Adres gabinetu: http://annajurgielaniec.pl/

Zarejestruj nowe konto