Bio Ampułki do picia Actimicyl Spalanie tłuszczu 20x15ml Super Diet

140,00 zł
Brutto

Guarana, roślina, której jaskrawoczerwone owoce z nasionami uczestniczą w akcji spalania tłuszczu. Zielona herbata pomaga utrzymać linię. Papaja, owoce tropikalne z miąższem pomarańczowym i otręby owsiane, uzupełniają tę formułę. Ten suplement diety jest idealny dla mężczyzn i dla kobiet, których dotyczy magazynowanie tłuszczu (ud, bioder, brzucha). Actimincyl zawiera składniki z upraw ekologicznych, które pomagają w ustabilizowaniu wagi i spalaniu tłuszczu. Guarana, roślina, której jaskrawoczerwone owoce z nasionami uczestniczą w akcji spalania tłuszczu. Zielona herbata pomaga utrzymać linię. Papaja, owoce tropikalne z miąższem pomarańczowym i otręby owsiane, uzupełniają tę formułę.

Ilość

Dostępny w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

rodzaj organizmu i działanie:

Ten suplement diety jest idealny dla mężczyzn i dla kobiet, których dotyczy magazynowanie tłuszczu (ud, bioder, brzucha). Actimincyl zawiera składniki z upraw ekologicznych, które pomagają w ustabilizowaniu wagi i spalaniu tłuszczu. Przyspiesza metabolizm, poprawia perystaltykę jelit i sprawia, że jest lepsze trawienie. Organizm ma więcej energii, możemy się dzięki temu sprawniej wypróżniać. 

składniki aktywne:

Guarana, zielona herbata, papaja, owoce tropikalne.

sposób stosowania:

1 lub 2 ampułki dziennie, najlepiej rano. Wstrząsnąć ampułkę przed użyciem. Zawartość ampułki można spożywać bezpośrednio lub rozpuścić ampułkę w szklance wody.

rodzaj opakowania:

20 szklanych ampułek, każda po 15ml. Przed użyciem wstrząsnąć. Aby otworzyć zawartość należy ułamać jeden łepek, potem drugi i wlać do szklanki i wypić. Nie rozcieńczać.  

skład inci (ingredients):

1 ampułka zawiera: 

*wytłuszczone składniki są aktywne

Produkt posiada znak ECOCERT. Znak ECOCERT jest jednym z głównych znaków potwierdzających czystość ekologiczną, cieszącym się reputacją i zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i producentów towarów naturalnych. Preparaty wytwarzane są ze szczególną dbałością na każdym etapie ich produkcji, począwszy od drobiazgowych kontroli upraw roślin, poprzez ich staranną selekcję, aż po technologię wytwarzania preparatów. Efektem tych działań jest zachowanie walorów surowca wyjściowego, doskonała przyswajalność oraz wysoka skuteczność.

1 Przedmiot

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto