Lista produktów marki Anna Jurgielaniec

Sklep internetowy powstał jako uzupełnienie mojej działalności kosmetologicznej w gabinecie. Praca kosmetologa jest dla mnie trochę jak praca detektywa, a trochę jak mentora-opiekuna. 

Nazywam się Anna Jurgielaniec.

Praca kosmetologa jest dla mnie trochę jak praca detektywa, a trochę jak mentora-opiekuna. Każda skóra jest dla mnie wyzwaniem, z którym mierzę się aż do osiągnięcia założonych rezultatów. O skórze chcę wiedzieć jak najwięcej. To klucz do sukcesu.

Z każdą skórą, bez względu na jej stan wiele da się zrobić. Ważna jest systematyczność, odpowiednie specyfiki i sposoby ich stosowania, adekwatne do potrzeb danej osoby, za każdym razem innych. Zajmuję się przede wszystkim skórą zanieczyszczoną, trądzikową, dojrzałą, łojotokową, suchą, naczyniową, skórą ciała, włosami, paznokciami. Skórą dzieci, mężczyzn, kobiet.

Zgłaszając do mnie swój problem możesz czuć się w pełni zaopiekowana/-y. Przeprowadzam szczegółowy wywiad (nie ma takich informacji dotyczących zdrowia, które bym uznała za nieistotne, wszystko jest ważne), a działania, które następnie podejmuję, z reguły są wielokierunkowe. Proponuję zabiegi i długofalowy sposób postępowania, dobieram kosmetyki. Następnie, gdy czas mija a kosmetyki zaczynają działać, interesuje mnie jaka jest interakcja skóry. W zależności od pojawiających się efektów, współdziałamy  dalej. Ważna jest dla mnie ta współpraca i bycie w kontakcie. 

Dzięki temu pacjenci nazywają mnie „kosmetologiem na dobre i na złe”. To jest moja misja i sens mojej pracy. Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę dobre rezultaty pielęgnacji swojej skóry, zapraszam do kontaktu!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Zarejestruj nowe konto