Lista produktów marki Anna Jurgielaniec

Sklep internetowy powstał jako uzupełnienie mojej działalności kosmetologicznej w gabinecie oraz jako realizacja mojej misji mentora-opiekuna osób z całego świata.

Nazywam się Anna Jurgielaniec.

Sklep internetowy powstał jako uzupełnienie mojej działalności kosmetologicznej w gabinecie oraz jako realizacja mojej misji mentora-opiekuna osób z całego świata. W początkowej fazie, w ramach opieki nad nimi polecałam konkretne kosmetyki do pielęgnacji, wskazując je na stronach internetowych różnych sklepów. Słuchając sugestii wielu osób, które wolały mieć wszystko w jednym miejscu, po jakimś czasie założyłam sklep KosmetologOnline. Dzięki temu wszyscy z niego korzystający mają gwarancję, iż znajdą w nim tylko sprawdzone środki do pielęgnacji, o doskonałym składzie. Takie, które mogę polecić z pełnym przekonaniem. Dzięki takiemu podejściu możesz czuć się kompleksowo zaopiekowana/-y. Możesz docenić zminimalizowanie ryzyka kupna kosmetyków o nietrafionym, źle skomponowanym składzie, które nie są dobre dla Twojej skóry. 

Skóra, ciało i psychika jest moją pasją. Wszystkie produkty do sklepu wybieram świadomie i z sercem. Jest w nich to, co sama nałożyłabym sobie na skórę, wypiła i zjadła :-). Nie ma zaś nic, co byłoby jakościowo słabe lub wątpliwe. Dlatego znajdziesz tu tylko wybrane produkty. Udostępniam do sprzedaży tylko te produkty, które wiem, że rzeczywiście działają. Zakupy w moim sklepie to pamiątki z wyprawy po zdrową skórę :-)

Na rynku jest wiele dostępnych kosmetyków różnych marek, mniej lub bardziej prestiżowych i drogich. Ale zgodnie z moją filozofią dbania o skórę, najważniejszy w kosmetyku jest skład INCI, nie zaś ładne opakowanie, piękny zapach czy też motywujące, ładnie brzmiące hasła na pudełku – to często tylko marketing. 

Po 13 latach pracy w zawodzie nie mylę się co do działania na skórę poszczególnych składów. Dzięki mnie masz pewność, że dany krem dostarczy Twojej skórze to, co najważniejsze.

Po takie kosmetyki zapraszam do sklepu! 

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Zarejestruj nowe konto