Lista produktów marki NeoStrata

Nazwa NeoStrata oznacza "neo" i "strata" co równa się znaczeniu „nowe warstwy”. Dwa słowa, które doskonale opisują naszą filozofię pielęgnacji skóry, że widoczne rezultaty pochodzą z odnawiania warstw skóry. Produkty NeoStrata złuszczając warstwy Twojej skóry, odkrywają świeże, nowe warstwy. Opracowują swoje produkty na poziomie, który pozwala, by Twoja skóra absorbowała najbardziej skutecznie. 

Od ponad 40 lat firma NeoStrata bada miejscowe składniki do pielęgnacji skóry, odkrywając i opatentowując niektóre z najbardziej znanych technologii, takich jak kwas glikolowy, które uzyskały licencję w branży produktów do pielęgnacji skóry na całym świecie.

Odkrycia firmy NeoStrata

W 1974 roku założyciele odkryli głębokie korzyści kwasów alfa-hydroksykwasowych (AHA) na skórze, wprowadzając reputację odkrycia i innowacji w pielęgnacji skóry, która trwa do dziś.

Przełomowe odkrycie dokonane przez naszych założycieli, Alpha Hydroxy Acids to rodzina naturalnie występujących kwasów, które mają wyjątkową zdolność do złuszczania się powierzchniowych komórek skóry, aby odkryć nowe zdrowe dla miękkiej, gładszej, mniej widocznej podszewki skóry.

W 1994 roku odkryli hydroksykwasy drugiej generacji. Kwasy polihydroksy (PHA) są podobne do AHA, ale zapewniają silne działanie przeciwstarzeniowe bez podrażnień - idealny wybór dla wrażliwych rodzajów skóry.

W 2000 roku hydroksykwasy 3. generacji (opatentowane przez NeoStrata). Bionowe wielowodorotlenowe kwasy nie są drażniące, ale są również silnymi środkami chelatującymi i utrzymującymi wilgoć - idealne dla bardzo odwodnionej, suchej skóry.

W 2007 roku odkryli neoglukozaminę (opatentowana przez NeoStrata).

Ta bezkwasowa technologia aminokwasowa, dostępna wyłącznie w NEOSTRATA®, jest budulcem naturalnego kwasu hialuronowego wypełniacza skóry i stanowi zaawansowaną cząsteczkę, która delikatnie złuszcza się, odsłaniając nowe, świeże komórki, zmniejsza wygląd linii i zmarszczek, a także celuje w przebarwione plamy i trądzik dla bardziej wyrównanego odcienia skóry.

W 2013 roku odkryliśmy Aminofil (opatentowana przez NeoStrata). Kolejna innowacja NEOSTRATA®, ta rewolucyjna technologia pomaga wzmocnić matrycę skóry, zwiększając jej objętość, jędrność i jędrność, zapewniając bardziej liftingujący wygląd.

Dzisiaj NeoStrata jest sprzedawany przez lekarzy i kosmetologów w 85 krajach i ma ponad 100 publikacji i patentów.

Każda skóra jest ważna. 

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Zarejestruj nowe konto