Lista produktów marki Exuviance

Exuviance został stworzony przez dr. Van Scott i Yu, powszechnie uznawani za liderów w dziedzinie dermatologii kosmetycznej. Odkryli antyagresywne zalety kwasu glikolowego i stworzyli i opatentowali pierwszy peeling glikolowy  kwasy polihydroksy. 

Exuviance został stworzony przez dr. Van Scott i Yu, powszechnie uznawani za liderów w dziedzinie dermatologii kosmetycznej. Odkryli antyagresywne zalety kwasu glikolowego i stworzyli i opatentowali pierwszy peeling glikolowy. Od czasu ich przełomowego odkrycia, twórcy Exuviance nadal opracowują wiele nowych opatentowanych składników przeciwstarzeniowych popartych dowodami z licznych badań naukowych i klinicznych. Formuły Exuviance zostały fachowo opracowane, aby w widoczny sposób przekształcić skórę w najlepsze, najnowocześniejsze technologie dostępne obecnie w dermatologii.

Exuviance to intensywna pielęgnacja medyczna skierowana do gabinetów kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich. To dostosowane do różnych rodzajów i potrzeb skóry, specjalistyczne zabiegi profesjonalne wsparte wysoko zaawansowaną naukowo, przyjazną w stosowaniu pielęgnacją domową. Sercem marki są innowacyjne i zaawansowane technologicznie składniki produktów – molekuły piękna Exuviance –  o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi, chronione licznymi patentami.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Zarejestruj nowe konto