Lista produktów marki Exuviance

Exuviance został stworzony przez dr. Van Scott i Yu, powszechnie uznawani za liderów w dziedzinie dermatologii kosmetycznej. Odkryli antyagresywne zalety kwasu glikolowego i stworzyli i opatentowali pierwszą skórkę glikolową. 

Exuviance został stworzony przez dr. Van Scott i Yu, powszechnie uznawani za liderów w dziedzinie dermatologii kosmetycznej. Odkryli antyagresywne zalety kwasu glikolowego i stworzyli i opatentowali pierwszy peeling glikolowy. Od czasu ich przełomowego odkrycia, twórcy Exuviance nadal opracowują wiele nowych opatentowanych składników przeciwstarzeniowych popartych dowodami z licznych badań naukowych i klinicznych. Formuły Exuviance zostały fachowo opracowane, aby w widoczny sposób przekształcić skórę w najlepsze, najnowocześniejsze technologie dostępne obecnie w dermatologii.

Exuviance to intensywna pielęgnacja medyczna skierowana do gabinetów kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich. To dostosowane do różnych rodzajów i potrzeb skóry, specjalistyczne zabiegi profesjonalne wsparte wysoko zaawansowaną naukowo, przyjazną w stosowaniu pielęgnacją domową. Sercem marki są innowacyjne i zaawansowane technologicznie składniki produktów – molekuły piękna Exuviance –  o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi, chronione licznymi patentami.

Zabiegi Exuviance można stosować jako samodzielną terapię, a także łączyć z innymi zabiegami kosmetycznymi lub dermatologicznymi, w celu intensyfikacji efektów obu typów zabiegów.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Zarejestruj nowe konto