Lista produktów marki Yogi Tea

Od ponad 40 lat YOGI TEA® tworzy pyszne mieszanki ziół i przypraw w oparciu o unikalne receptury ajurwedyjskie, które promują dobre samopoczucie każdej jednostki.

Yogi Bhajan, mistrz nauk Kundalini Joga, przybył na Zachód z Indii w latach 60. Podczas lekcji Jogi przekazywał swoim uczniom swą duchową wiedzę serwując im przy tym aromatyczną herbatę korzenną. Spożywanie tej herbaty o błogim zapachu i smaku wprawiało uczniów w stan wewnętrznego spokoju i opanowania oraz otwierało im świat filozofii ajurwedy. Yogi Bhajan zainspirował ich do poszukiwania stanu duchowej równowagi w codziennym praktykowaniu tej indyjskiej filozofii. Obejmuje ona “świadomą uwagę” wobec bliźnich, natury i również wobec samego siebie.  Yogi Bhajan zachęcał swoich uczniów, aby się zatrzymać, zastanowić nad sobą i poszukać inspiracji dla swojej duszy.

Wyjątkową ajurwedyjską mieszankę herbat bazującą na oryginalnym przepisie Yogi Bhajana i zawierającą cynamon, kardamon, imbir, goździki i pieprz czarny, obecnie znaną jako YOGI TEA® Classic, zaoferowano po raz pierwszy w Europie w latach 70., natomiast od 1987 roku oficjalnie pod marką YOGI TEA®. Ludzie na całym świecie cenią dzisiaj te wyjątkowe nuty smakowe ponad 80 wyszukanych ziół i przypraw z kontrolowanej, ekologicznej uprawy, które nadają 50 różnym rodzajom herbaty YOGI TEA® ten nieporównywalny aromat.

MISJA

„Dobra obsługa” jest istotą wszystkiego, co robimy – dla nas oznacza to oferowanie najwyższej jakości produktów oraz sprostanie wymaganiom naszych interesariuszy, w tym pracowników, klientów, społeczności, rolników uprawiających pyszne zioła i przyprawy oraz naszych właścicieli.

Jesteśmy i nadal pozostaniemy autentyczni – nasze produkty będą zawsze brały początek w ajurwedyjskiej filozofii i wykorzystywały różnorodność smaków i magię wyszukanych ekologicznych ziół i przypraw. Jesteśmy dumni z tradycji i dziedzictwa naszego założyciela i szanujemy je.

Działamy z pasją i dyscypliną we wszystkim, co robimy – robiąc to zobowiązujemy się do doskonałości i zawsze staramy się właściwie postępować i dobrze wykonywać zadania.

Produkujemy tylko pyszne i zdrowe produkty – dbamy o zrównoważone i odpowiedzialne podejście do natury i jesteśmy świadomi wpływu naszych działań na środowisko.

Nieustannie dążymy do poprawy i wspieramy rozwój naszych pracowników, aby mogli realizować się w przyjemnym i bezpiecznym środowisku pracy i rozwijać w pełni swój potencjał.

Działamy uczciwie – to najwyższe dobro wszystkich aspektów naszej interakcji z naszymi interesariuszami.

Oryginalna receptura Yogi Tea

Składniki:

300 ml wody (około 1 i 1/3 filiżanki)

3 całe goździki

4 całe, zielone, rozłupane strączki kardamonu

4 całe ziarna czarnego pieprzu

2 plasterki świeżego korzenia imbiru

½ laski cynamonu

¼ łyżeczki czarnej herbaty

½ szklanki mleka lub substytutu mleka

Jak przygotować:

Zagotować wodę w dużym garnku i ostrożnie dodać przyprawy. Przykryć i gotować 15-20 minut, a następnie dodać czarną herbatę. Odstawić na 3-5 minut, a następnie dodać mleko i powrócić do gotowania. Po osiągnięciu wrzenia, ostrożnie zdjąć z palnika i przecedzić. Jeśli trzeba, dodać miód dla nadania słodkości.

Przepraszamy za niedogodności.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...

Zarejestruj nowe konto