Lista produktów marki Yogi Tea

Od ponad 50 lat YOGI TEA® tworzy pyszne mieszanki ziół i przypraw w oparciu o unikalne receptury ajurwedyjskie, które promują dobre samopoczucie każdej jednostki.

Yogi Bhajan, mistrz nauk Kundalini Joga, przybył do Niemiec z Indii w 1960 roku . Był nauczycielem i czynnym praktykiem jogi. Podczas swoich zajęć proponował swoim uczniom coś jeszcze, prócz asan - esencjonalne ziołowe napary w niewielkich czarkach. 

Spożywanie tych korzennych naparów pozwoliło uczniom w krótkim czasie poczuć się naprawdę dobrze i mieć zaskakująco dużo energii. 

Pierwszy napar ziołowy powstał w 1970 roku. 17 lat później powstała marka Yogi Tea, którą masz okazję teraz smakować. Yogi Tea ma w swojej ofercie ponad 80 różnych mieszanek. Wszystkie zioła i przyprawy pochodzą z kontrolowanych, czystych i ekologicznych upraw posiadających certyfikat Ecocert. 

W ofercie herbat Yogi Tea jest bardzo duża ilość różnych mieszanek, które mają również różne zastosowanie. Herbaty Yogi Tea można pić jako zwykły napar albo stosować wg zaleceń podanych przez producenta - na lepszy sen, na uspokojenie, na wyciszenie, dla relaksu, na kobiece bolesności, na potencję, na przeziębienie. 

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-45 z 45 pozycji

Zarejestruj nowe konto