Lista produktów marki Mesoestetic

Odkryj Moc Innowacji i Doskonałości w Mesoestetic® - Twoim Partnerem w Zwalczaniu Objawów Starzenia Się

Twoja skóra zasługuje na najlepsze - to motto, które przyświeca każdemu kroku Mesoestetic®. Współpraca z medycznym sektorem zaowocowała niezrównanymi osiągnięciami w dziedzinie mezoestetyki, a teraz to Ty możesz skorzystać z rezultatów.

Lider w Leczeniu Hiperpigmentacji - Mesoestetic®

Marka Mesoestetic® to światowy lider w leczeniu hiperpigmentacji, a flagowy produkt - cosmelan® - przeszedł przełomową reformulację, dzięki której stał się prawdziwą gwiazdą w walce z niechcianymi przebarwieniami. Twoja skóra może odzyskać naturalny blask i równomierny koloryt dzięki tym innowacjom.

Nowoczesność i Pasja

W hiszpańskiej nowoczesnej siedzibie marki, zajmującej ponad 8 500 m2, kryje się serce ich pasji - produkcja, badania i doskonalenie. Linie produkcyjne pracują nad kosmeceutykami, nutraceutykami, lekami oraz zaawansowanymi urządzeniami medycznymi, które tworzą, by Twoja skóra doświadczyła prawdziwej rewolucji.

Badania Na Nowym Poziomie

Mesoestetic® to nie tylko produkty, to prawdziwe badania. Ich jednostka biotechnologiczna oraz medyczna ds. Kontroli Obserwacyjnej i Nadzoru przynoszą możliwość prowadzenia badań in vitro i in vivo na najnowocześniejszych składnikach aktywnych. Nasza skóra zasługuje na najlepsze, a marka Mesoestetic® dostarczamy jej doskonałe rozwiązania.

Globalna Siła - Twoje Zadowolenie

Ponad 85% sprzedaży trafia na eksport, a produkty marki i zabiegi zdobyły zaufanie w ponad 80 krajach na całym świecie. Marka przekracza granice, aby Twoja skóra mogła cieszyć się doskonałością.

Certyfikowana Doskonałość

W 2015 roku otrzymali zezwolenie hiszpańskiej Agencji Leków i Wyrobów Medycznych na produkcję i wprowadzenie pierwszego leku. To dowód na ich doskonałość i zaangażowanie w tworzenie produktów, które naprawdę działają.

Odkryj Mesoestetic® - Twoją Ścieżkę do Zdrowej i Promiennej Skóry

Twoja skóra to najcenniejszy klejnot, a oni są gotowi Cię wesprzeć na drodze do jej doskonałego zdrowia i urody. Mesoestetic® to nie tylko produkty, to filozofia, zaangażowanie i innowacje dla Ciebie. Odkryj moc i dołącz do rewolucji mezoestetyki już dziś.

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-45 z 45 pozycji

Zarejestruj nowe konto