Lista produktów marki Mesoestetic

mesoestetic® jest światowym liderem w leczeniu hiperpigmentacji po przeformułowaniu jednego z naszych najbardziej udanych produktów dzięki wprowadzeniu cosmelan®.

Trwająca współpraca z sektorem medycznym umożliwiła mezoestetykom opracowanie wielu innowacyjnych produktów do leczenia innych problemów estetycznych związanych z objawami starzenia się i postawy.

mesoestetic® jest światowym liderem w leczeniu hiperpigmentacji po przeformułowaniu jednego z naszych najbardziej udanych produktów dzięki wprowadzeniu cosmelan®.

Nasze obecne obiekty, o powierzchni ponad 8 500 m2, które zostały otwarte w 2011 roku, są dowodem naszego zaangażowania w rozwój i doskonałość.

W naszej nowej siedzibie znajdują się nasze linie produkcyjne (kosmeceutyki, nutraceutyki, leki i wstrzykiwane urządzenia medyczne) oraz nasza jednostka biotechnologiczna i jednostka medyczna ds. Kontroli obserwacyjnej i nadzoru, które dają nam możliwość badania jeszcze bardziej skutecznych składników aktywnych i prowadzenia badań in vitro i badania in vivo na najnowocześniejszych produktach, które produkujemy.

Firma eksportuje ponad 85% sprzedaży, a nasze produkty i zabiegi są dostępne w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach.

W 2015 r. Firma uzyskała zezwolenie hiszpańskiej Agencji Leków i Wyrobów Medycznych (Agencia Española del Medicamento y Producto Sanitario) na produkcję i wprowadzenie na rynek swojego pierwszego leku.

Anestopic® to krem do znieczulenia miejscowego do stosowania miejscowego, przeznaczony do czasowego znieczulenia obszarów ciała przed pewnymi zabiegami dermatologicznymi i estetycznymi.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Zarejestruj nowe konto