• Nowy

Cell Fusion C Iontosome Vitamin Solution Serum z witaminą C 4 x 6ml

400,00 zł
Brutto

Intensywna pielęgnacja antyoksydacyjna. Dwuczęściowa ampułka gwarantuje wysoką stabilność i aktywność witaminy C. 

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka gratis od 300 zł!

 

Dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych: Paczkomaty/kurier DPD lub DHL

 

Próbki do każdego zamówienia

rodzaj skóry i działanie:

Serum zalecam do stosowania dla wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza dla skóry z przebarwieniami i do profilaktyki antiaging. Można stosować w przypadku skór szarych, matowych. Skóra dojrzała. Skóra pozbawiona jędrności, odwodniona. Skóra przesuszona, sucha, bardzo sucha. Skóra z wypryskami. Skóra normalna, która chce stosować profilaktykę anti-aging. Skóra mieszana i tłusta. Działa przede wszystkim antyoksydacyjnie (chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami). Nawilża, regeneruje, odżywia, działa przeciwzapalnie, nawilżająco, wygładzająco. Wpływa pozytywnie na poprawę jakości i gęstości skóry. 

aktywne składniki:

Faza stała (proszek w zakrętce) - 

Faza ciekła (płyn) - 

sposób stosowania:

Należy wcisnąć zakrętkę i wymieszać całość potrząsając ampułkę. Odkręcić zakrętkę i włożyć pipetkę do środka, która znajduje się wewnątrz opakowania. Aplikować serum za pomocą pipety na skórę raz dziennie na dzień lub na noc, delikatnie wmasować preparat w skórę okrężnymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia. Mocno stężona, dobra jakościowo witamina C. Idealna dla skór, które już stosowały witaminę C i są zaprawione w bojach :). Dużym plusem jest to, że znajduje się proszek u nasady, ponieważ wciskając proszek do płynu mamy świeżą postać nowego serum, które ma 6ml, a nie 30ml tak jak standardowe. Mamy cztery razy nowe serum :).  

rodzaj opakowania:

Szklane flakoniki z proszkiem u nasady, który się wciska i miesza z płynem, dołączona jedna pipetka do wszystkich 4 flakoników, pojemność 4x6ml. 

Ważne, by przechowywać z dala od bezpośredniego wpływu światła słonecznego. 

Termin przydatności po otwarciu: zużyć jak najszybciej. 

skład inci (ingredients):

faza stała (proszek w zakrętce): Ascorbic Acid.

faza ciekła (płyn): Purified water, butyl glycol, propanediol, vitamin tree water, sodium hyaluronate, niacinamide, methyl gluces-20, panthenol, cinnamon extract, 1,2 - hexanediol, pullalan, glycerin, polydglyceryl-10 laurate, polyglyceryl-10 myristate, orange oil, tangerine peel oil, sodium phosphate, sodium metabisulfite, xanthan gum, tetrasodium dithidi A, adenosine, maltodextrin, maca root extract, hydrogenated lecithin, palmitoyl glycine, ceramide enpi, sucrose stearate, cholesterol, stearic acid, plamitic acid, cholesteryl macadamate, lysine polypeptide, oligopeptide-1, oligopeptide-2, oligopeptide-32, saccharide isomer late, hydrated drupin protein. 

 

2 Przedmioty

Brak opinii użytkowników.

Zarejestruj nowe konto