KONSULTACJA ONLINE

konsultacje kosmetologiczne, kosmetolog, anna jurgielaniec,

Serdecznie zapraszam do konsultacji online. Oferta konsultacji skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą w specjalistyczny sposób zadbać o zdrowie i urodę swojej skóry. Profesjonalne doradztwo z zakresu kosmetologii, indywidualny program codziennej pielęgnacji skóry.

Każda skóra jest ważna. Każda skóra jest dla mnie wyzwaniem, z którym mierzę się aż do osiągnięcia najlepszych rezultatów. O skórze chcę wiedzieć jak najwięcej. To klucz do sukcesu.

Specjalizuję się w leczeniu trądziku, starzeniu się skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Wiele można osiągnąć stosując się do zaleceń, trzeba wiedzieć co robić i w jaki sposób. Konsultacja kosmetologiczna to umożliwia. Dowiesz się, czy kosmetyki, które stosujesz są dobre dla Twojej skóry i co zrobić, by polepszyć jej wygląd. 

Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad. Proponuję długofalowy sposób postępowania, dobieram odpowiednie produkty. W czasie stosowania zaleconych specyfików interesuje mnie jak skóra się zachowuje. Bardzo ważne są dla mnie informacje jaka jest tolerancja, czy wszystko przebiega prawidłowo, czy nic nie podrażnia. Ważna jest dla mnie współpraca, czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji. 

To jest moja misja i sens mojej pracy. Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę dobre rezultaty, zapraszam.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto