KONSULTACJA ONLINE

konsultacje kosmetologiczne, kosmetolog, anna jurgielaniec, konsultacja kosmetolog, profesjonalne doradztwo, ekspert ds. kosmetologii,

Nazywam się Anna Jurgielaniec.
Praca kosmetologa jest dla mnie trochę jak praca detektywa, a trochę jak mentora-opiekuna. Każda skóra jest dla mnie wyzwaniem, z którym mierzę się aż do osiągnięcia najlepszych rezultatów. O skórze chcę wiedzieć jak najwięcej. To klucz do sukcesu.


W tym roku (2021) obchodzę 13 lat pracy jako kosmetolog. W tym czasie zaopiekowałam się i wyprowadziłam z problemów tysiące skór. Tak, tysiące. Od lat nie tylko robię zabiegi w gabinecie, ale i udzielam porad dotyczących pielęgnacji on line. Więc te trzynaście lat pracy pomnożone przez ilość osób, którym pomogłam, sprawia, że jestem jednym z najbardziej doświadczonych kosmetologów w Polsce. Wszystko to przekuwam na jeszcze lepszą, w pełni profesjonalną opiekę, opartą o wieloletnie doświadczenie.


Z każdą skórą, bez względu na jej stan wiele da się zrobić. Ważna jest systematyczność, odpowiednie specyfiki i sposoby ich stosowania, adekwatne do potrzeb danej osoby, za każdym razem innych. Zajmuję się przede wszystkim skórą zanieczyszczoną, trądzikową, dojrzałą, łojotokową, suchą, naczyniową, skórą ciała, włosami, paznokciami.
Zgłaszając się do mnie na konsultację kosmetologiczną możesz czuć się w pełni zaopiekowana/-y. Przeprowadzam szczegółowy wywiad, a działania, które następnie podejmuję, z reguły są wielokierunkowe. Proponuję zabiegi i długofalowy sposób postępowania, dobieram kosmetyki. Następnie, gdy czas mija a kosmetyki zaczynają działać, interesuje mnie jaka jest tolerancja skóry. 


Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę dobre rezultaty pielęgnacji swojej skóry, zapraszam do kontaktu!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto