Anna Jurgielaniec


Praca kosmetologa jest dla mnie trochę jak praca detektywa, a trochę jak mentora-opiekuna. Każda skóra jest dla mnie wyzwaniem, z którym mierzę się aż do osiągnięcia założonych rezultatów. O kliencie muszę wiedzieć jak najwięcej. To klucz do sukcesu.
W tym roku (2018) obchodzę 10 lat pracy jako kosmetolog. W tym czasie zaopiekowałam się i wyprowadziłam z problemów tysiące skór moich klientek i klientów. Tak, tysiące. Od lat nie tylko robię zabiegi w gabinecie, ale i udzielam porad dotyczących pielęgnacji on line. Więc te dziesięć lat pracy pomnożone przez ilość osób, którym pomogłam, sprawia, że jestem jednym z najbardziej doświadczonych kosmetologów w Polsce. Wszystko to przekuwam na jeszcze lepszą, w pełni profesjonalną, taktowną i empatyczną opiekę nad klientami, opartą o wnioski z każdego przypadku, z którym się zetknęłam.


Z każdą skórą, bez względu na jej stan wiele da się zrobić. Ważna jest systematyczność, odpowiednie specyfiki i sposoby ich stosowania, adekwatne do potrzeb danej osoby, za każdym razem innych. Zajmuję się przede wszystkim skórą zanieczyszczoną, trądzikową, dojrzałą, łojotokową, suchą, naczyniową, skórą ciała, włosami, paznokciami. Skórą dzieci, mężczyzn, kobiet.


Przychodząc do mojego gabinetu każda osoba czuje się w pełni zaopiekowana. Przeprowadzam szczegółowy wywiad (nie ma takich informacji dotyczących zdrowia, które bym uznała za nieistotne, wszystko jest ważne), a działania, które następnie podejmuję, z reguły są wielokierunkowe. Proponuję zabiegi i długofalowy sposób postępowania, dobieram kosmetyki. Następnie, gdy czas mija a kosmetyki zaczynają działać, interesuje mnie jaka jest interakcja skóry. W zależności od pojawiających się efektów, współdziałamy z klientem dalej. Ważna jest dla mnie ta współpraca i bycie non stop w kontakcie. Nigdy nie opuszczam klienta, czuwam nad przebiegiem całości leczenia i pielęgnacji.


Dzięki temu klientki nazywają mnie „kosmetologiem na dobre i na złe”. To jest moja misja i sens mojej pracy. Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę dobre rezultaty pielęgnacji swojej skóry, zapraszam do gabinetu!