Nazywam się Anna Jurgielaniec. Temat zdrowia, urody i profilaktyki w tym zakresie zawsze był i jest moją pasją. Jej efektem jest moja praca, którą wykonuję z najwyższą uwagą i precyzją. W Koszalinie, moim rodzinnym mieście, prowadzę Gabinet Kosmetologii "Geranium" i sklep internetowy KosmetologOnline.pl. Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalność Kosmetologia. W 2007 roku obroniłam pracę dyplomową z zakresu trądziku pospolitego i łojotokowego zapalenia skóry. Wybór uczelni nie był mi obojętny jako że pochodzę z rodziny z tradycjami z zakresu medycyny.

W toku zdobytych doświadczeń zawodowych wypracowałam własny system współpracy z pacjentem. Każdemu zapewniam indywidualne podejście do jego problemu, gdyż jest to jeden z najważniejszych czynników gwarantujących dobry efekt moich działań. Zapewniam też odpowiedni nastrój podczas zabiegu a także opiekę, popartą odpowiednią wiedzą i szczegółową, profesjonalną poradą.

Oferta mojego sklepu to przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy renomowanych firm, które na co dzień stosuję w pracy w gabinecie. Są to produkty sprawdzone, które zanim wprowadzę do sklepu testuję skrzętnie. Chcę wiedzieć, że to co polecam jest dobre.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Mam nadzieję, że pierwsza wizyta stanie się początkiem naszej znajomości dla zdrowia i urody Państwa skóry.

Anna Jurgielaniec

Licencjonowany
kosmetolog