Witaj serdecznie!

Mam na imię Ania.

Temat zdrowia, urody i profilaktyki anti-aging jest moją pasją od lat. 

W Koszalinie, moim rodzinnym mieście, prowadzę Gabinet Kosmetologii "Geranium". W grudniu 2018r. mija 10 lat odkąd go prowadzę :-).
W międzyczasie rozwijam się kreatywnie prowadząc sklep internetowy w którym właśnie jesteś :-).

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy (dzisiaj już UMK w Toruniu z oddziałem w Bydgoszczy) na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalność Kosmetologia.
W 2007 roku obroniłam pracę dyplomową z zakresu trądziku pospolitego i łojotokowego zapalenia skóry.
Wybór uczelni nie był mi obojętny jako że pochodzę z rodziny z tradycjami z zakresu medycyny.

Przez ten czas wypracowałam sobie własny system współpracy z pacjentem. Każdemu zapewniam indywidualne podejście, ponieważ wiem, że dopiero wtedy gwarantuje to najlepsze efekty mojej pracy. Dbam o odpowiedni nastrój podczas zabiegu a także opiekę, popartą odpowiednią wiedzą i szczegółową, profesjonalną poradą.

Filozofia Sklepu Kosmetolog Online to przede wszystkim jakość wybieranych przeze mnie kosmetyków i ich sprawdzone, dobre działanie. To dają nam tylko składniki aktywne, przede wszystkim odpowiednia kolejność! Co z tego że dobry składnik jest na końcu składu? Takie kosmetyki omijajmy szerokim łukiem. Nic dobrego nam nie dadzą. Tylko portfel uszczuplą, bez korzyści dla skóry.

Jestem niezwykle szczęśliwa móc podzielić się z Wami moją filozofią życia. Sklep Kosmetolog Online dedykuję wszystkim tym, którzy cenią sobie dobry i sprawdzony produkt. Produkt który, jest wysokiej klasy, jego skład jest bezpieczny. Odwiedzając Kosmetolog Online wybierasz doświadczenie. Kompletując produkty do sklepu zawsze sprawdzam ich skład i skuteczność na swojej skórze. Opisując każdy z nich odnoszę się do swoich doświadczeń. W doborze odpowiedniej pielęgnacji chcę towarzyszyć Tobie od rana do wieczora :-) znaczy to, że kosmetyki będą tak ze sobą powiązane byście dokładnie wiedzieli kiedy i jak macie ich używać. Zapraszam do sklepu - by poczuć i zobaczyć różnicę !!!


Do miłego zobaczenia! W gabinecie lub online :-),

Ania Jurgielaniec

kosmetolog