Nowe Energy C Peel-off mask Mesoestetic 6x5ml Zobacz większe

Energy C Peel-off Maska Mesoestetic 6x5ml

Nowe

Mesoestetic

Maska Mesoestetic z witaminą C działa rozjaśniająco, rozświetlająco, stymulująco, regenerująco, wygładzająco, ujędrniająco. Silny antyoksydant.

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

255,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Energy C Peel-off maska Mesoestetic 6x5ml

W moim gabinecie Geranium zalecam:
Dla jakiej skóry?
Przede wszystkim dojrzałej, o nierównym kolorycie, wiotkiej, pozbawionej elastyczności, nawilżenia, silnej regeneracji. Również pielęgnacja skór suchych, które chcą stosować dobrej jakości produkty. Kuracja przeciwstarzeniowa. Jak najbardziej dla skór trądzikowych, które maja dużo śladów po sttarych wypryskach, tzw. przebarwieniach pozapalnych.

Jak działa?
Rozjaśniająco, detoksykująco, stymulująco, regenerująco, wygładzająco, ujędrniająco. Silny antyoksydant.

Kiedy pierwsze efekty?
Od razu.

Kluczowe (aktywne) elementy składu:
Witamina C.

Sposób i wrażenia ze stosowania (konsystencja/zapach/wchłanianie):
Nałożyć całą kapsułkę, tworząc na twarzy jednolitą warstwę. Unikać obszaru bezpośrednio wokół oczu, brwi i ust. Odczekać 20 minut. Po całkowitym wyschnięciu maski zdjąć ją w całości, odrywając delikatnie na brzegach i odlepiając od dołu do góry.
Pora dnia nie ma znaczenia.


Kiedy stosować?
Produkt bezpieczny o każdej porze roku, również latem, gdy nasłonecznienie jest duże. Można stosować przed wyjściem, np. rano lub poprzedniego dnia wieczorem, by skórę zrewitalizować. Zawsze makijaż będzie lepiej wyglądał.

Forma opakowania, wydajność:
6 masek każda ma 5 ml. Każda maska jest na 1 raz.

Moje doświadczenie związane z tym produktem:
Skład jest świetny. Jeden z moich ulubionych produktów. Świetna, mocno skondensowana maska.


----------------------------------------
Opis producenta:

Istnieją cztery różne stopnie zaawansowania procesu starzenia się skóry. Stopień I objawia się w jego początkowych fazach pogorszeniem stanu naskórka w wyniku:

- wzrostu procesów oksydacyjnych i aktywności wolnych rodników
- zwiększonej przeznaskórkowej utraty wody oraz obniżenia poziomu aminokwasów i białek
- osłabienia ścian komórkowych

W konsekwencji powyższych zmian skóra szarzeje i traci blask oraz pojawiają się pierwsze linie mimiczne i drobne zmarszczki.

Właściwości:
To oczyszczająca maska o podwójnym działaniu, zmniejsza oznaki starzenia, tworząc na twarzy warstwę usuwającą zanieczyszczenia i martwe komórki oraz zapewniającą skórze świeży, lśniącyi zdrowy wygląd. Jej formuła zawiera aktywne składniki o synergicznym działaniu: witaminę C w wysokim stężeniu oraz peptyd chronosmart stymulujący syntezę kolagenu. W preparacie zawarty jest ponadto kwas hialuronowy, który zapewnia natychmiastowy efekt liftingujący, zmniejsza oznaki zmęczenia i wygładza zmarszczki mimiczne.

Peptyd chronosmart wykrywa odmienne potrzeby skóry w ciągu dnia i w nocy, zapewniając inteligentne działanie zapobiegające starzeniu przez całą dobę. W oparciu o chronobiologię oraz komórkowe rytmy okołodobowe peptyd chronosmart wpływa na zegar biologiczny, resetując komórkowe rytmy biologiczne. W ciągu dnia stymuluje skórę, wyzwalając i wzmacniając jej naturalne mechanizmy ochrony, natomiast w nocy przyśpiesza proces regeneracji skóry oraz mechanizmów odnowy.

Wskazania:
Energy C Peel-Off Maska zalecana jest jako środek zapobiegający objawom starzenia oraz preparat regenerujący do skóry wykazującej oznaki starzenia w stopniu I, czyli zmęczenie oraz pojawienie się pierwszych zmarszczek (również mimicznych). Idealna kuracja szokowa dla zmęczonej skóry często poddawanej działaniu wielu niekorzystnych czynników (stres, brak snu, itp.).
Odpowiednia do każdego rodzaju skóry. Przewidziano możliwość stosowania preparatu w połączeniu z następującymi produktami:
- energy C intensive cream: krem rozjaśniający o wysokim stężeniu witaminy C
http://kosmetologonline.pl/386-mesoestetic-energy-c-intensywnie-roz%C5%9Bwietlaj%C4%85cy-krem-do-twarzy-50ml.html?search_query=energy+c&results=4

- energy c eye contour: krem energetyzujący do skóry wokół oczu
http://kosmetologonline.pl/382-mesoestetic-energy-c-intensywnie-roz%C5%9Bwietlaj%C4%85cy-krem-pod-oczy-15ml.html?search_query=energy+c&results=4

- energy c complex: inensywna terapia antyoksydacyjna
http://kosmetologonline.pl/383-mesoestetic-energy-c-intensywnie-roz%C5%9Bwietlaj%C4%85ce-serum-z-witamin%C4%85-c-10-4x7ml.html?search_query=energy+c&results=4

Aby zintensyfikować działanie gamy kosmetyków do użytku domowego energy C, firma Mesoestetic zaleca stosowanie rozświetlającej kuracji dla twarzy i szyi energy C professional treatment.

Sposób stosowania:
Nałożyć całą kapsułkę, tworząc na twarzy jednolitą warstwę. Unikać obszaru bezpośrednio wokół oczu, brwi i ust. Odczekać 20 minut. Po całkowitym wyschnięciu maski zdjąć ją w całości, odrywając delikatnie na brzegach i odlepiając od dołu do góry. W razie potrzeby usunąć pozostałości produkty, zmywając go wodą.

Opinie

Napisz opinię

Energy C Peel-off Maska Mesoestetic 6x5ml

Energy C Peel-off Maska Mesoestetic 6x5ml

Maska Mesoestetic z witaminą C działa rozjaśniająco, rozświetlająco, stymulująco, regenerująco, wygładzająco, ujędrniająco. Silny antyoksydant.

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: