Kolejna konsultacja kosmetologiczna on-line Zobacz większe

Dobór kosmetyków - kolejna konsultacja z Kosmetologiem

Nowe

Anna Jurgielaniec

Kolejna konsultacja kosmetologiczna on-line

Więcej szczegółów

30 Przedmioty

100,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kolejna konsultacja z kosmetologiem Anną Jurgielaniec.
Kolejna konsultacja daje Ci możliwość osobistego kontaktu z kosmetologiem i omówienie interesujących Ciebie kwestii, wprowadzenie nowych specyfików.


Co wyróżnia moje usługi?

Rzetelna wiedza:

Oceniając dostępne na rynku produkty pielęgnacyjne, biorę pod uwagę przede wszystkim ich skład. To dla mnie najważniejsze, ponieważ dobry skład (czyli duża ilość składników aktywnych) to połowa sukcesu, dzięki czemu uzyskuję dobre efekty zalecanych terapii.  W toku zdobytych doświadczeń zawodowych wypracowałam własny system współpracy z pacjentem. Każdemu zapewniam indywidualne podejście do jego problemu, gdyż jest to jeden z najważniejszych czynników gwarantujących dobry efekt moich działań. Zapewniam opiekę, popartą odpowiednią wiedzą i szczegółową, profesjonalną poradą.

Jak rozpocząć?
Dokonaj płatności, w wybrany przez Ciebie sposób. Po otrzymaniu płatności na konto Dotpay lub otrzymaniu potwierdzenia przelewu na adres e-mail sklepu - wyślę do Ciebie informację na temat otrzymanej wiadomości i pytaniach na które będę chciała byś udzielił/-a mi odpowiedzi. Taki wywiad wymaga interakcji, dlatego tych e-maili z pytaniami czasami jest więcej, ponieważ rodzą się one w mojej głowie z Twoich odpowiedzi :). Wszystko ustalamy w korespondencji e-mailowej.


W zakres usługi "Druga konsultacja" wchodzi:
Kontynuacja podjętych terapii. Kolejny plan pielęgnacyjny, czyli szczegółowa rozpiska na temat tego co i w jaki sposób stosować. W trakcie stosowania kosmetyków możesz mieć kontakt ze mną, jeśli pytania dotyczą stosowanych specyfików i reakcji z nimi związanymi. Zapraszam serdecznie do skorzystania z mojego programu,
Anna Jurgielaniec
kosmetolog

Opinie

Napisz opinię

Dobór kosmetyków - kolejna konsultacja z Kosmetologiem

Dobór kosmetyków - kolejna konsultacja z Kosmetologiem

Kolejna konsultacja kosmetologiczna on-line

Napisz opinię

3 Inne produkty w tej samej kategorii: