Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: pHformula

Program Resurfacingu skóry pHformula to Unikatowa, nigdzie wcześniej nie stosowana formuła oraz kombinacja wielu kwasów, antyoksydantów, witamin i substancji przeciwzapalnych, które silnie pobudzają regenerację komórek w różnych warstwach skóry, działają również zapobiegawczo.

Resurfacing skóry pHformula wycelowany jest w wiele problemów skóry takich jak starzenie, przebarwienia, trądzik a także chroniczne zaczerwienienie.

Laboratorium pHformula reprezentowane jest przez cztery pokolenia wybitnych farmaceutów posiadających szeroką wiedzę naukową w zakresie budowy skóry oraz produktów wysokiej jakości stosowanych w medycynie estetycznej i na rynku farmaceutycznym.

Laboratorium pHformula ma siedzibę w Barcelonie w Hiszpanii, stanowią renomowaną markę, którą przez dziesięciolecia łączą doświadczenie oraz zaangażowanie w rozwój nowatorskich produktów.

Medyczne i naukowe wsparcie i pomoc

Wszystkie procedury i formuły używane w pHformula są poparte są ponad 30 letnim doświadczenie naukowym i medycznym. pHformula wyznacza standardy będąc naukowy dowodem na zaawansowane technologie resurfacingu skóry. Inwestujemy liczne środki na badania przeprowadzane w głównych laboratoriach medycznych w celu ulepszania technologii i rozwoju naszych produktów. Wszystkie substancje czynne zawarte w pHformula są farmaceutycznej jakości, a same produkty poddawane są restrykcyjnym kontrolom procesów produkcyjnych na wszystkich etapach, co stanowi gwarancję wysokiej jakości produktów.

pHformula daje możliwość specjalistom zajmującym się problemami skóry do zalecania i stosowania jednej z najbardziej zaawansowanych i skutecznych metod leczenia skóry dostępnych dziś na ryku medycznym jakimi jest resurfacing.


Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji