Indywidualny Program Pielęgnacyjny Twarzy i Ciała Zobacz większe

Tylko online

NA START - Pierwsza konsultacja on-line z Kosmetologiem

Nowe

Anna Jurgielaniec

NA START - to Twoja pierwsza konsultacja z Kosmetologiem. Zależy mi, aby dobrać dla Ciebie najlepszy wariant pielęgnacyjny. Potrzebuje zadać kilka pytań, aby mieć pewność, że wzięłam pod uwagę wszystko, co jest dla Ciebie ważne.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

200,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opieka specjalisty nad Twoją skórą.
NA START -
to Twoja pierwsza konsultacja z Kosmetologiem. Zależy mi, aby dobrać dla Ciebie najlepszy wariant pielęgnacyjny. Potrzebuje zadać kilka pytań, aby mieć pewność, że wzięłam pod uwagę wszystko, co jest dla Ciebie ważne.

Mój autorski program jest idealny dla Ciebie, jeśli chcesz:

- chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo dbać o skórę twarzy i ciała;
- chcesz skonsultować ze mną wszystko co dotyczy Twojego zdrowia, skóry;
- chcesz oczyścić skórę, dodać jej blasku, ożywić, rozświetlić, zlikwidować pojawiające się zaskórniki, grudki, wypryski (pryszcze), zlikwidować zmarszczki, blizny, przebarwienia, zaczerwienienia, wrażliwość skóry, podrażnienie, suchość skóry, uczucie napięcia, łojotok, przetłuszczanie się skóry, zwiększyć elastyczność, jędrność skóry, zniwelować podrażnienia po goleniu, zadbać o naczynka, zlikwidować trądzik pospolity, różowaty, stosować profilaktykę przeciwstarzeniową (anti-aging).


Program ten ma wyjątkowe zalety:
Na bazie pytań, które zadaję szyję na miarę program pielęgnacyjny, na który składają się kosmetyki, które stosujesz do pielęgnacji skóry. Szczegółowy wywiad i czas, który Tobie poświecam pozwala mi dobrać najkorzystniejszą i najbezpieczniejszą formę postępowania.

Co wyróżnia mój autorski program?


Rzetelna wiedza.
Temat zdrowia, urody i profilaktyki w tym zakresie - zawsze był i jest moją pasją. Jej efektem jest moja praca, którą wykonuję z najwyższą uwagą i precyzją. W Koszalinie, moim rodzinnym mieście, prowadzę Gabinet Kosmetologii "Geranium" od 10 lat (ale ten czas leci :-)). Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalność Kosmetologia. W 2007 roku obroniłam pracę dyplomową z zakresu trądziku pospolitego i łojotokowego zapalenia skóry. Wybór uczelni nie był mi obojętny jako że pochodzę z rodziny z tradycjami z zakresu medycyny.

Jakie korzyści?
To co sprawia mi największą radość, to kiedy pacjent zadowolony jest ze współpracy ze mną. Z faktu, że moja opieka nad jego skórą przynosi mu korzyści. Mam nadzieję, że tak będzie i z Tobą.
Żywo interesuję się każdą skórą, mam swego rodzaju misję w życiu, chcę pomóc każdej skórze. I za każdym razem, gdy pojawia się ktoś w moim prograch, kto był już u wielu osób i dalej szuka pomocy, mnie się udaje. I z tego jestem przeogromnie dumna. Ciebie również zapraszam do współpracy :-).


Jak rozpocząć?
Dokonaj płatności w wybrany przez Ciebie sposób. Po otrzymaniu płatności wyślę do Ciebie informację e-mail z pytaniami :-). Będziemy korespondować tyle czasu ile potrzeba, by wszystko dokładnie ustalić.  E-maili z pytaniami czasami jest więcej, ponieważ rodzą się one z odpowiedzi.


W razie pytań, napisz do mnie wiadomość e-mail: biuro@kosmetologonline.pl
lub skontaktuj się telefonicznie 691-492-015.

Zapraszam serdecznie,
Anna Jurgielaniec
kosmetolog
 
                                                                                                   
                                                                                                        
                                                                                                      Opinie

Napisz opinię

NA START - Pierwsza konsultacja on-line z Kosmetologiem

NA START - Pierwsza konsultacja on-line z Kosmetologiem

NA START - to Twoja pierwsza konsultacja z Kosmetologiem. Zależy mi, aby dobrać dla Ciebie najlepszy wariant pielęgnacyjny. Potrzebuje zadać kilka pytań, aby mieć pewność, że wzięłam pod uwagę wszystko, co jest dla Ciebie ważne.

Napisz opinię

2 Inne produkty w tej samej kategorii: